Leden 2012

Helen (Photos) // 1

31. ledna 2012 v 20:00 | By FS // Helen |  Fotografie adminek
Tak to jsem já :D Je to focené už celkem dávno, na parkovišti u obchodního centra :)) Mám tam zvláštně modré oči...

Outfit no.3

31. ledna 2012 v 19:30 | By FS // Helen |  Outfity
Tento outfit měla na sobě dneska Aja. Vyfotila jsem ji, když byla dneska u mě. Líbí se mi :)) Možná ty korále jsou k tomu trochu zvláštní, ale proč ne?


Outfit no.2

31. ledna 2012 v 19:20 | By FS // Helen |  Outfity
Zdravím. Tak v tomto jsem dneska byla ve škole. Jednoduché tričko z Orsaye s nápisem Syphony of love, na to košile, kterou jsem dostala od Ježíška a kalhoty mám z Polska. Korále jsem si půjčila od Aji. Omlouvám se za kvalitu, můj mobil by měl fotit dobře, ale nefotí.

Events 3 // Stars in SAG Awards 2012

30. ledna 2012 v 19:30 | By FS // Helen |  Celebrity - akce
Slíbené celebrity z SAG, mají přenádherné šaty

Tak tyto krásné šaty si oblékla Emily Blunt. Róba pochází od Oscara de la Renty (jeho novou kolekci najdeš zde). Sluší ji to, prostě kočka :))

Events 2 // Brangelina in SAG Awards 2012

30. ledna 2012 v 18:50 | By FS // Helen |  Celebrity - akce
Hledala jsem a hledala, co zajímavého se stalo a našla jsem informaci o SAG Awards. Vám přináším fotografii Brada Pitta a Angeliny Jolie.

Módní kolekce 1 - Oscar de la Renta 1 - part 1

30. ledna 2012 v 18:40 | By FS // Helen a Aja
Zdravíme. Dneska jsme si sedly a rozhodly jsme se podívat na nějaké módní přehlídky. Rozhodly jsme se zaměřit se na dílnu proslulého Oscara de la Rentu a jeho kolekci Pre Fall 2012. Modelů měl celkem 58, proto vám to budeme přidávat po částech. První část nám příjde slabší, ale šaty má povedené.
Model není špatný, ale náš styl to zrovna není. Připomíná nám oblečení těch sekretářek z filmů. Kombinace teček a čtverců je zajímavá, líbí se nám modelčiny boty. Klobouk se k modelu hodí, ale kdybychom si model měly obléci, nejspíš bychom si klobouk nevzaly.
Naše hodnocení (jako ve škole): 2-

Outfit no. 1

30. ledna 2012 v 15:10 | By FS // Aja |  Outfity
Ahoj! Před chvilkou jsme s Helen přišly ze školy a přináším outfit, který jsem měla dneska na sobě. Je to jednoduché, dneska jsem zaspala :D
Events 1 // Blake Lively *1

29. ledna 2012 v 16:10 | By FS // Helen |  Celebrity - akce
Zdravím. Dneska článků přibude jenom velice maličko, čekáme návštěvu, která tu už dávno měla být. Takže v kostce: přináším fotografie Blake Lively, focené kolem 26.1.2012, takže tři dny zpátky.

SS - ano či ne?

29. ledna 2012 v 15:05 | FS // Helen |  TT
Sociální sítě? Každý na ně má samozřejmě jiný názor, ten můj patří spíše k menšině lidí, kteří nepotřebují prosedět celý den u Facebooku, Twitteru, Myspace... Lhala bych, kdybych napsala, že "fejs" nevlastním. Mám ho, ale nepoužívám. Celá ta komedie kolem Facebooku, který je momentálně nejspíš nejrozšířenější SS v ČR, mi příjde trapná. Znám tolik lidí, kteří příjdou ze školy a už letí k počítači zkontrolovat, kdo jim dal like a kdo ne. Vážně to máme zapotřebí? Já tedy ne a co vím, tak ani Aja ne. Když přišla taková ta velká "Facebookovská horečka", profil jsem si založila. Hrála jsem ty nesmysly co tam jsou, jako Farmville a tak. Vydželo mi to dva týdny. Dva týdny jsem denně kontrolovala, kolik mám přátel, kdo mi okomentoval fotky, nebo kdo mi napsal zprávu. A co mi to dalo? Naprosto nic. A teď pravdu: Kolik přátel z těch, které máš na fejsu, doopravdy znáš? S kterými z nich sis alespoň jednou chatovala, nebo byla venku? Když vidím u někoho těch 1000 přátel, je mi jasné, jak by na moji otázku odpověděl. Samozřejmě přibližně. Každý má názor odlišný, ale když jsem přestala chodit na facebook, jako bych začala žít. Vykašlala jsem se taky na twitter, začala jsem znovu chodit ven - a ta dá! Netrvalo dlouho a bylo mi líp. Neřešila jsem, jestli mi někdo náhodou nenapíše blbý komentář, nevstávala jsem v 6, abych stihla kouknout, jestli mi někdo něco nehodil na zeď. Nehádám se tolik s rodiči, jako dřív.
Trvá to už dlouho, co na facebook nechodím, a vůbec mi nechybí. Jenom se směju, když vidím kamarádky, které žijí facebookem a ne životem. Můžu vám jenom doporučit, abyste se o to pokusili. Nemáte co ztratit, neopak, máte co získat. Když nebudete pořád čumět do počítače, nebudou vás bolet záda ani oči a získáte spoustu času na jiné činnosti. Rozhodnutí je na vás.
Thank you ↓
forums.ffshrine.org, vampirediaries.pl, nina-doprev.ru, the-vampirediaries.cz, theiansomerhalder.com, vampiresite.net, vampire-diaries.tym.cz, iansomerhalderfans.com, theninadobrev.com, paul-wesley.org, candice-accola.com, candice-accola.net, katerinagraham.org, paul-wesley.net, n-dobrev.net and others...

WE'RE FAN OF ↓

Zapsala jsem se u tebe do fanclubu, ale nemám tady ikonku? Napiš mi do komentářů! Smazal se mi vol. dol. box a všechny fancluby si nepamatuji :)
© Copyright by Helen and Aja
© 2012