Beata Rajská

28. ledna 2012 v 20:10 | FS // Helen

Špičková módní návrhářka, pocházející z Liptovského Mikuláše na Slovensku. Absolvovala Střední průmyslovou školu oděvní a Filosofickou fakultu University Komenského v Bratislavě.

Její módní značka - Beata Rajska - má kořeny v roce 1997. Úspěchů v módním průmysle nenese rozhodně málo. Svou tvorbu prezentovala ve spoustě státech, například v Moskvě, Londýně, Berlíně... Byla návrhářkou oblečení do soutěže Miss ČR (2001-2004). Připravila modely pro reprezentantky ČR v soutěžích Miss International v Tokiu, Miss Europe v Paříži, Miss World v Londýně a v Číně, Miss Universe v Kolumbii a v Peru a Miss Tourism World v Kolumbii, kde mezi 65 účastnicemi přivezla zástupkyně ČR titul nejkrásnější večerní šaty. Modely této značky nosí i samotná návrhářka.

Source: topzeny.cz

Webové stránky:
http://www.beatarajska.com/ Oficiální stránka Beaty Rajské

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Thank you ↓
forums.ffshrine.org, vampirediaries.pl, nina-doprev.ru, the-vampirediaries.cz, theiansomerhalder.com, vampiresite.net, vampire-diaries.tym.cz, iansomerhalderfans.com, theninadobrev.com, paul-wesley.org, candice-accola.com, candice-accola.net, katerinagraham.org, paul-wesley.net, n-dobrev.net and others...

WE'RE FAN OF ↓

Zapsala jsem se u tebe do fanclubu, ale nemám tady ikonku? Napiš mi do komentářů! Smazal se mi vol. dol. box a všechny fancluby si nepamatuji :)
© Copyright by Helen and Aja
© 2012