Fashion Site (FS)

28. ledna 2012 v 19:40 | FS |  Nástěnka
Ahoj! Vítáme tě na stránce FashionSite.blog.cz.
Protože každá žena je krásná... toto je motto naší stránky, které na tomto webu můžete spatřit snad úplně všude. Proč zrovna toto motto? Tak to je složitá otázka. Tak zaprvé je to určitě proto, že je to pravda. A podruhé: Co se vám vybaví pod pojmem krása? Jsou nějaká měřítka, kdy je někdo krásný a kdy ne? Co je krásné a co ne? Je ten nos takový, jak má být, anebo není? Ty pihy jsou ošklivé, nebo ti sluší? Podle našeho názoru je na každé osobě něco hezkého. Ať už ty zmiňované pihy, nebo se ti líbí tvé oči, tvoje ruce, cokoliv. Ale člověk je už takový, že si všímá věcí, které se mu na sobě nelíbí a ne těch, které se ti na tobě líbí. Jenže to je ta nejzákladnější chyba. A o to nám jde. Upřednostňovat na sobě věci, které se ti líbí, zvýraznit je. Od toho se taky naše motto odvíjí. Je to asi složité vysvětlení, možná to jsou jenom nějaké trapné kecy, ale možná taky ne.
Tento web je vytvořen jako inspirace pro tebe. Líbí se ti nějaká naše kombinace barev? Neváhej jí použít. Zaujal tě nějaký článek? To je jenom dobře! Protože tato stránka je tvořená pro vás. Takže upřímně doufáme, že se ti tady bude líbit a že se znovu někdy vrátíš!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Thank you ↓
forums.ffshrine.org, vampirediaries.pl, nina-doprev.ru, the-vampirediaries.cz, theiansomerhalder.com, vampiresite.net, vampire-diaries.tym.cz, iansomerhalderfans.com, theninadobrev.com, paul-wesley.org, candice-accola.com, candice-accola.net, katerinagraham.org, paul-wesley.net, n-dobrev.net and others...

WE'RE FAN OF ↓

Zapsala jsem se u tebe do fanclubu, ale nemám tady ikonku? Napiš mi do komentářů! Smazal se mi vol. dol. box a všechny fancluby si nepamatuji :)
© Copyright by Helen and Aja
© 2012