Módní kolekce 1 - Oscar de la Renta 1 - part 1

30. ledna 2012 v 18:40 | By FS // Helen a Aja
Zdravíme. Dneska jsme si sedly a rozhodly jsme se podívat na nějaké módní přehlídky. Rozhodly jsme se zaměřit se na dílnu proslulého Oscara de la Rentu a jeho kolekci Pre Fall 2012. Modelů měl celkem 58, proto vám to budeme přidávat po částech. První část nám příjde slabší, ale šaty má povedené.
Model není špatný, ale náš styl to zrovna není. Připomíná nám oblečení těch sekretářek z filmů. Kombinace teček a čtverců je zajímavá, líbí se nám modelčiny boty. Klobouk se k modelu hodí, ale kdybychom si model měly obléci, nejspíš bychom si klobouk nevzaly.
Naše hodnocení (jako ve škole): 2-

Tento outfit bychom přirovnaly k předchozímu modelu. Je to podobné, jenom mistr Renta pozměnil vzory. Po pravdě řečeno, ty vzorky se nám nelíbí a tento model je dle nás lehce horší než ten minulý.
Naše hodnocení: 3
Tak tady podle nás mistr šlápl vedle. Je to samozřejmě jenom náš názor, jako obyvatelky České Republiky a Evropy a tento outfit se hodí spíš do Ásie, modelka se hodí k modelu. Ten kabátek, nebo co to má, se nám nelíbí, ten vzor nám příjde takový starodávný, kalhoty mají hezkou barvu, ale naše kaše to taky není. Chválíme ale za sladění náušnice a kalhot.
Naše hodnocení: 4 (pouze náš názor!!!)
Tento model se nám líbí víc, ale hodil by se spíš ke starším, ve středním věku. Čepice na hlavě je zajímavá, nic jiného nás na to nenapadá. Ten pásek, který je součástí šatů, k tomu sedne. Knoflíky taky. Chválíme!
Naše hodnocení: 1-
Tak tento kabát se řadí k méně povedeným modelům (znovu a opět opakujeme - dle nás). Příjde nám, jako by modelku zbytečně rozšiřoval a to si představte, co by udělal s námi, když naše postava se bude nejspíš trochu lišit. Kabelka nám příjde jako nějaký box, krabice. K něčemu jinému možná ano, ale takhle se nám to nelíbí. Boty chválíme, ty jsou hezké. Ale ten kabát bychom si určitě nekoupily (i kdybychom na ceny Oscara měly :D )
Naše hodnocení: 3-
Tento kabát je mnohem lepší, než předchozí. Kabát je povedenější, možná dokonce i zeštihluje. Má rozhodně příjemnější vzorek. Ta červená šála nám k tomu neladí. Bílá by byla zajímavější. Čepice nebo šátek, se nám taky zrovna moc nelíbí.
Naše hodnocení: 2
Charakterstika? Dle nás pro sekretářku ve starším věku, k modelce moc nesedí. Vzorek je zvláštní, taky ne náš vkus. Mašle působí zvláštně, možná by tam ani nemusela být.
Naše hodnocení: 3-
K modelce to sedí. Ten lehký kabátek je hezký, boty úžasné. Sukně se taky dá, jenže to tričko nám připomíná tričko od pyžama, noční košilka, nebo něco na ten styl. Dohromady ale kostýmek působí hezky.
Naše hodnocení: 1-
A jéje. Volánky. Nemáme rády. Náš názor, náš problém. Škoda, že hodnotíme my. Kabát nám připadá spíše pro muže a kalhoty jsou taky zvláštní. Na boty pořádně nevidíme, přes ten náš podpis, takže nemůžeme posoudit :D Celkově je to nic moc. Alespoň, že barvy jsou sladěné.
Naše hodnocení: 4+
Tento styl je ležérnější, působí uvolněněji, neřekly bychom, že je do práce. Barvy dokonale sladěné, pásek sedí, kabelka ujde. Nějak nám to připomíná ty paničky v kabrioletech a těch luxusních autech. Celkově působí hezky.
Naše hodnocení: 2
..................................................
Toto je všechno z první části z kolekce Pre Fall 2012 od Oscara de la Renty. Příště přineseme další, je jich totiž ještě hodně. Každopádně si počkejte na šaty z této kolekce, jsou vážně naprosto dokonalé! Naposledy taky připomínáme, že jde pouze o náš názor, o nic jiného! Oscar je přece jenom prvotřídní módní návrhář, takže naše kecy nejsou vlastně důležité. Naším zdrojem fotografií jsou oficiální stránky Oscara de la Renty.
 


Komentáře

1 jaaponik jaaponik | Web | 30. ledna 2012 v 18:41 | Reagovat

Moc pěkné a super blog ale asi bych na ty kolekce něměla peníze :D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Thank you ↓
forums.ffshrine.org, vampirediaries.pl, nina-doprev.ru, the-vampirediaries.cz, theiansomerhalder.com, vampiresite.net, vampire-diaries.tym.cz, iansomerhalderfans.com, theninadobrev.com, paul-wesley.org, candice-accola.com, candice-accola.net, katerinagraham.org, paul-wesley.net, n-dobrev.net and others...

WE'RE FAN OF ↓

Zapsala jsem se u tebe do fanclubu, ale nemám tady ikonku? Napiš mi do komentářů! Smazal se mi vol. dol. box a všechny fancluby si nepamatuji :)
© Copyright by Helen and Aja
© 2012