SS - ano či ne?

29. ledna 2012 v 15:05 | FS // Helen |  TT
Sociální sítě? Každý na ně má samozřejmě jiný názor, ten můj patří spíše k menšině lidí, kteří nepotřebují prosedět celý den u Facebooku, Twitteru, Myspace... Lhala bych, kdybych napsala, že "fejs" nevlastním. Mám ho, ale nepoužívám. Celá ta komedie kolem Facebooku, který je momentálně nejspíš nejrozšířenější SS v ČR, mi příjde trapná. Znám tolik lidí, kteří příjdou ze školy a už letí k počítači zkontrolovat, kdo jim dal like a kdo ne. Vážně to máme zapotřebí? Já tedy ne a co vím, tak ani Aja ne. Když přišla taková ta velká "Facebookovská horečka", profil jsem si založila. Hrála jsem ty nesmysly co tam jsou, jako Farmville a tak. Vydželo mi to dva týdny. Dva týdny jsem denně kontrolovala, kolik mám přátel, kdo mi okomentoval fotky, nebo kdo mi napsal zprávu. A co mi to dalo? Naprosto nic. A teď pravdu: Kolik přátel z těch, které máš na fejsu, doopravdy znáš? S kterými z nich sis alespoň jednou chatovala, nebo byla venku? Když vidím u někoho těch 1000 přátel, je mi jasné, jak by na moji otázku odpověděl. Samozřejmě přibližně. Každý má názor odlišný, ale když jsem přestala chodit na facebook, jako bych začala žít. Vykašlala jsem se taky na twitter, začala jsem znovu chodit ven - a ta dá! Netrvalo dlouho a bylo mi líp. Neřešila jsem, jestli mi někdo náhodou nenapíše blbý komentář, nevstávala jsem v 6, abych stihla kouknout, jestli mi někdo něco nehodil na zeď. Nehádám se tolik s rodiči, jako dřív.
Trvá to už dlouho, co na facebook nechodím, a vůbec mi nechybí. Jenom se směju, když vidím kamarádky, které žijí facebookem a ne životem. Můžu vám jenom doporučit, abyste se o to pokusili. Nemáte co ztratit, neopak, máte co získat. Když nebudete pořád čumět do počítače, nebudou vás bolet záda ani oči a získáte spoustu času na jiné činnosti. Rozhodnutí je na vás.
 


Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 29. ledna 2012 v 15:12 | Reagovat

Nechápem ľudí, čo majú 1000 priateľov, možno aj viac. Keby že je dotyčný v núdzi a potrebuje pomoc, možno by sa našli dvaja.
Pekný článok, páči sa mi, že tam máš svoj názor. 8-)

2 nathali nathali | Web | 29. ledna 2012 v 15:44 | Reagovat

já FB mám,ale už jsem na něm asi půl roku nebyla...
PS:Vlastníš nádherný blog ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Thank you ↓
forums.ffshrine.org, vampirediaries.pl, nina-doprev.ru, the-vampirediaries.cz, theiansomerhalder.com, vampiresite.net, vampire-diaries.tym.cz, iansomerhalderfans.com, theninadobrev.com, paul-wesley.org, candice-accola.com, candice-accola.net, katerinagraham.org, paul-wesley.net, n-dobrev.net and others...

WE'RE FAN OF ↓

Zapsala jsem se u tebe do fanclubu, ale nemám tady ikonku? Napiš mi do komentářů! Smazal se mi vol. dol. box a všechny fancluby si nepamatuji :)
© Copyright by Helen and Aja
© 2012