Březen 2012

Hledám spolumajitele na grafický blog

31. března 2012 v 14:40 | By FS // Helen |  Nástěnka
Ahoj!
Vím, že je pozastaveno, to neruším, jenom se mi podařilo přidat článek, který se týká spoluadminství na mém druhém blogu, který je o grafice. Jde o to, že sama to nezvládám, mám problém tady s tím, ale grafika mi chybí a nechci, aby to tam zbytečně stálo.
Myslím, že adresa je docela dobrá, nemá cenu zakládat něco nového, ale blog bych samozřejmě promazala, kdyby se spoluadmin/ka našla.
Byla bych moc ráda, kdyby se někdo přihlásil, ale jaksi to nečekám, jelikož toho má každý hodně, ale byla bych moc ráda, kdyby se mi blog rozjet podařilo. Pokud budu sama, blog nejspíš zruším, ale pokud by se našla alespoň jedna dobrá duše, nejspíš bychom pokračovali :)
Mám strach, že se nikdo nepřihlásí, ale co už :( Nějak to dopadne a já doufám, že to dopadne dobře...
Více najdete tady.
Kdyby se někdo divil, co dělám na notebooku, matinka mi dovolila :) Začala jsem klasicky: Dneska byl moc dobrý oběd a sluší ti to a tak a nějak se mi to povedlo dotáhnout na notebook :) Ale nic víc ode mě nečekejte, ne dneska :( Blog je bohužel pořád pozastavený, ale v pondělí tu jsem :)

Free week alias pozastavujeme...

26. března 2012 v 14:28 | Posted by FS |  Nástěnka
Zdravíme.
Je nám líto, ale musíme tento týden pozastavit. Důvod? Aja odjíždí pryč (do Varšavy) a vrací se až za týden v pondělí, Helen se "lehce" nepohodla s rodiči a nemůže do konce týdne na počítač. WiFi v mobilu je sice dobrá věcička, ale to by musela jít k sousedům (hotel), kde mají otevřenou síť. A to nejspíše udělá, ale nic neslibuje.

SBčkům jsme napsaly, že pozasatvujeme, byl to sice kometnář kopírovaný, za co se strašně omlouváme, ale nemáme čas a chtěly jsme vám to dát alespoň nějak vědět. Nezapomeňte na kontrolu SB (odkaz ve volitelném horním boxe)! Nejspíš vás v průběhu týdne oběhneme, ale nic nemůžeme slíbit :(

Jinak vám přejem fajn týden a snad si nás nikdo nesmaže.

FashionSite.blog.cz

Novinky ze dneska...

25. března 2012 v 20:18 | By FS // Aja |  Aja - diary
Ahojky! Moc se omlouvám dneska jsem tu dietu nestihla napsat, ale budu se snažit ať to tady je dokonce týdne zaléží podle úkolu...Usmívající se moc mi to teďka nejde tak musím trochu víc nad tím sedět, tak nemám čas na nic jiného. Jo spatky k tomu dnešku byli jsme se potápět (před 2 lety jsme s Taťkou delali kurz na Elbě). Video ze dneška najdete pod perexem.
!!! NOVINKA najdete nás také na Youtube. !!! (FashionSiteHelenAja). Helen potom udelá odkaz přímo z FS.

Dieta jak má být...

24. března 2012 v 16:00 | By FS // Aja |  Fitness
Ahojky! Chtela jsem sem napsat něco užitečného a napadlo mne, jak pořad všichni mluví o diete, že vám tady dám jak spravně hubnout. Rodiče s tím začali v záři a můžu vám říct že to dopadlo úspěšně. Taťka zhubnul z 83 na 69,5 kg a Mamka z 61,5 na 51 kg. Z Začátku mi to děsně lezlo na nervy, jak se pořát motali v kuchyni, ale pak když se to už naučili tak to bylo v pořádku. V dalších člancích vam napišu něco malo z "Učebnice hubnutí", kterou naši dostali od dietologa a jak spávně začít z hubnutím Usmívající se + něco o něm.

Prosím o hlasy :)

23. března 2012 v 20:10 | By FS // Helen
Ahoj!
Znovu bych vás chtěla poprosit, abyste pro mě hlasovali tady. Je to jarní soutěž na blogu mého SBčka, jsem tam jako Helen a byla bych moc ráda, kdybyste mě podpořili. Pokud potřebujete hlasy vy, napište mi do komentářů kde, ale nezapomeňte připsat kolikátý hlas jste mi dali!
Ještě jednou moc prosím o hlasy pro Helen tady. Děkuju všem, co pro mě budou hlasovat :)

Jednopotravinová dieta. Ne či jo?

23. března 2012 v 19:40 | By FS // Helen |  Fitness
Zdravím. Dneska jsem si trochu hrála ve photoshopu, stahovala nějaké akce, ale chtělo by to začít shánět hlasy do soutěže, ale to se mi moc nechce, stejně nevyhraju :)

Určitě jste již někde četli, že existují jednopotravinové diety, čili takové, když několik dní jíte jednu a tutéž potravinu, následně zhubnete okolo 3kg (třeba za tři dny). Většinou se k tomu pije voda, ale to není pravidlo.

Jablková dieta
Budete potřebovat několik kilogramů jablíček, které budete konzumovat, když budete mít hlad. Tato dieta se drží 3 dny, pít byste měli vodu a zhubnout (při dodržení) můžete až 2-3 kg. To je super, ne? Já bych řekla, že ne.

Diety zaměřené na jednu určitou potravinu jsou dle mého názoru naprostou nesmslností, jelikož:
1) vašemu tělu chybí potřebné látky, které nemůžete získat z jednoho druhu potraviny, navíc z ovoce
2) může vám z toho být pořádně špatně
3) pravděpodobně to nevydržíte
4) a když ano, následující jojo efekt je skoro nevyhnutelný.

Pokud jste takoví fanatici jako jsem bývalá já, že toho na hubnutí nemáte zas tak hodně a i přesto si přejete být pořádně hubení a klidně byste do toho šli přesto, že to ubližuje vašemu zdraví, tak vás musím zklamat. Jak už jsem v bodu 4 napsala, následuje jojo efekt, takže se po vašem utrpení vrátíte zpět na původní váhu (tedy pokud nechcete dokonce života být na jablcích), ne-li že navíc přiberete. Já být na vašem místě bych si to pořádně rozmyslela, jestli mi to stojí za to :)

Článek je hodně stručný, ale kdybych ho rozepsala, určitě by to nikdo nečetl, už takhle s tím beztak budete mít problém :D

Jaký je váš názor na jednopotravinové diety?

Hlasuj prosím pro tady. Hlasy oplácím, když mi napíšete který to byl hlas a kde a pro koho mám hlasovat já (klidně pod článek, nemusí být do reklam).

Projekt FS // Recenze *4

23. března 2012 v 17:20 | By FS // Helen |  Recenze na řasenky
Recenzi napsala Rosie
Její blog nalezneš zde
!!! Zapoj se do projektu také tady !!!
Děkujeme moc za příspěvek
--------------------------------------------------------------------------
Hodnocení na řasenku LadyFABB

Je skvělá! Na to, že to byl dárek z časopisu má lehký kartáček, je jakoby "magnetická", takže jí nanášíš jenom jednou a během pár vteřin je suchá, nedělá objem, ale řasy jakoby.. prostě jim přidá to kouzlo. Ani není vidět, že jí na sobě máš. Vůbec se nerozpíjí, ani když si hodně promneš oko, přitom jde lehce odlíčit.
Hodnocení Rosie: 1

----------------------------------------------------------------------------
My děkujeme za příspěvek a prosíme další blogerky, aby se do projektu zapojily také :)


Prosím o hlasy pro Helen tady.
Napiš který hlas a kde mám hlasovat já pro tebe. Určitě oplatím.

Please, vote for us...

23. března 2012 v 16:39 | By FS // Helen |  Nástěnka
Ahoj!
Tento článek zkrátím, abyste si ho přečetli :) Potřebovala bych hlasy do soutěže u mého SBčka Sabči. Přihlásila jsem se do jarní soutěže :)

Prosím o hlasy pro Helen tady.
Oplácím! Pod článek napište, který to byl hlas a kde mám hlasnout já vám :)

Projekt FS // Recenze *3

22. března 2012 v 20:39 | By FS // Helen |  Recenze na řasenky
Recenzi napsala Rosie
Její blog nalezneš zde
!!! Zapoj se do projektu také tady !!!
Děkujeme moc za příspěvek
--------------------------------------------------------------------------
Hodnocení na řasenku Essence maximum definition
Má tvrdý kartáček, takže se s ní dá dobře namalovat. Řasám přidá na objemu, udělá z nich závoj, taky je opticky prodlouží. Ale když si promneš (lehce) oko, trochu se rozmaže.
Hodnocení Rosie: -1

----------------------------------------------------------------------------
My děkujeme za příspěvek a prosíme další blogerky, aby se do projektu zapojily také :)

Without makeup 0.3 / Selena Gomez

22. března 2012 v 20:00 | By FS // Helen |  Celebrity - bez makeupu

Jak můžete sami vidět, Selena vypadá dokonale jak s makeupem, tak i bez něj. Je určitě jedna z celebrit, která se nemá rozhodně za co stydět! Je přirozeně krásná :)

Váš názor?
Thank you ↓
forums.ffshrine.org, vampirediaries.pl, nina-doprev.ru, the-vampirediaries.cz, theiansomerhalder.com, vampiresite.net, vampire-diaries.tym.cz, iansomerhalderfans.com, theninadobrev.com, paul-wesley.org, candice-accola.com, candice-accola.net, katerinagraham.org, paul-wesley.net, n-dobrev.net and others...

WE'RE FAN OF ↓

Zapsala jsem se u tebe do fanclubu, ale nemám tady ikonku? Napiš mi do komentářů! Smazal se mi vol. dol. box a všechny fancluby si nepamatuji :)
© Copyright by Helen and Aja
© 2012