Helen - diary

Back

17. července 2012 v 19:53 | By FS // Lexi (Helen)
Ahoj :)
Takže dneska jsem se vrátila s Ovy. Bylo dokonale :) Ale nechci vás nudit :))

Fotka nahoře je trošku šišatá, ale Chrome blbě zmenšuje :( A proč tady ta fotka vlastně je? Koukněte na můj klobouk a na klobouk, který má Ian na fotkách na designu :) Ano, jsou si hodně podobné! :)) Bohužel není můj, ale kámošky, ale i tak! Navíc je pánský, ale komu by to vadilo, když stejný má Ian? :D

Dneska tady ode mně už nic nečekejte, jelikož jsem naprosto utahaná, s kámoškou jsme trošku ponocovaly a hned od ráda jsem fotila...

Zítra bych se možná měla objevit, ale momentálně pracuji na něčem novém, neprozradím na čem :D Uvidíte to brzy :) Přiznávám, že jsem se svěřila Bailey*, ale zbytku to ještě nepovím :P

Zatím se mějte hezky, já jdu odpočívat :D

P.S.: Dneska oběhnu jenom SS, omlouvám se zbytku, ten oběhnu zítra ♥ pa :)

Dovča

4. července 2012 v 10:51 | By FS // Helen
Ahoj,
článek je krátký, jelikož problémy s internetem se opět hlásí :(( Vypadává mi to, takže to nestačím napsat ani affs, tak snad si to přečtou...

Problémy s netem by se měly vyřešit hned po tom, co se vrátíme, mamka vyřídí Wi-Fi a zase by všechno mělo být jako předtím.

No nic, já jdu, snad se to zveřejní :) Vracíme se 14., myslím :) Sand se tady o to postarají další adminky :)

PROSÍM SB, ABY MĚ OMLUVILY Z KONTROL A OBÍHÁNÍ :)

Už dnes!

31. května 2012 v 15:19 | By FS // Helen

Ahoj! :)
Už dnes v 15:30 na Nově poběží Upíří Deníky. Z ukázek jsme mohli slyšet kousek dabingu... No že by to byla nějaká sláva říct nemůžu, ale myslím, že je to lepší než slovenský dabing :D

Jinak dnešní den ve škole byla katastrofa → psali jsme z chemie :D tipuju tak za 3 :D ale víte co? Mě je to docela volné... Od doby, co jsem na 3/4 letí dostala z chemie 1-2, tak jsem si řekla, že na chemii kašlu. K čemu sedět a učit se, když tu jedničku stejně nedostanu? Jen tak btw, 1-2 mi vycházelo ze známek 1,1,1,1,1,1,2.

A na závěr → pokusím se, aby se alespoň částečně vrátila ta stará Helen :D Ta, která poctivě vyhledávala informace. Včera to bylo trošku lepší, polovinu novinek jsem vážně hledala na mých oblíbených zdrojích, ale tu druhou jsem opět zkopírovala (samozřejmě se zdrojem!!) :D Dneska mám hraní a hrajou TVD, ale pokusím se vážně hledat :))

Taky bych si chtěla předělat affs, nebudu vás dělit na elite, top a regular, ale nějak jinak :) Uvidíte brzy :)) Chci, aby to byl poslední článek tento měsíc nebo tak nějak, aby se mi to kvůli úpravám hezky hledalo v archívu :)

Poloviční hiatus?

22. května 2012 v 14:27 | By FS // Helen
Ahoj.
Omlouvám se, že jsem včera nepřijela, ale ten internet měl být už OK a nebyl :( Po zveřejnění jednoho článku to uačalo totálně blbout, nejel.
Dneska jsem zkoušela hledat obrázky na google, ale nejede mi to :( Jsem ráda, že jsem si přečetla po půlhodinovém najíždění komentáře k minulému článku a konečně najel i blog.cz, tak píšu článek.
Nevím, jak dlouho to tak bude, ale do doby, než to bude v pořádku nebudu obíhat SBčka. Omlouvám se, ale ono to tak fakt nejde. Nevím, jestli to nepojede do konce týdne nebo tak nějak, ale prosím, abyste mě do konce týdne omluvili z kontrol a obíhání.
Taky nevím, jak to bude s přidáváním :( Budu se snažit přidat jeden článek denně, snad to půjde. Nevím, jak dlouho to tak bude, třeba internet začne jet hned zítra, ale třeba až do konce května nepojede. Ale 1.6. mě tu máte na 100%! Ještě jednou se omlouvám a snad to chápete.
A ještě jedna věc- nemůžu to ani napsat affs, protože to vážně nejede :(( Omlouvám se i za toto.

Ještě jednou, naposledy, se vám chci omluvit...

Today...

20. května 2012 v 9:45 | By FS // Helen
Ahoj.
Dneska jsem byla v kostele už na osmou, protože jeden kamarád měl první svaté příjmání. Rodiče jsou jeho kmotři, tak museli dopředu s ním a já se "radosně" starala o bratra...

Proč to tady píšu?
Protože teď jedeme pryč, na menší oslavu. Takže nepřibudou žádné novinky a ani neoběhnu affs. Tento týden jsem je dost zanedbávala a omlouvám se, ale po té kontrole to bylo takové divné, takže jsem obíhala jen ty, co se zapsali. Včera jsem se dostala do poloviny sbček, ale potom jsem se šla dívat na hokej (jinak dneska nezapomeňte fandit Česku v boji o bronz a Slovákům v boji o zlato!). No každopádně se na chvilku vrátím, abych se mohla podívat na Česko-Finsko a potom se vrátím zpátky. Takže možná v té době něco přibude, ale nic neslibuju...

EDIT (20.5., 14:45): Odjela jsem z oslavy a přijela se kouknout na boj o bronz. Pokusím se oběhnout SBčka... Ale jenom kouknu a jedu zpátky :)

Česko versus Slovensko

19. května 2012 v 18:59 | By FS // Helen
Ahoj :)
Článek píšu v rychlosti, jelikož je přestávka mezi 2. a 3. třetinou. Ano, dívám se na hokej :) Ano, fandím Česku :D Je to zajímavý zápas, Česko mělo hodně šancí, takže mě docela štve, že to je 1:1, ale i tak srovnávací gól byl úžasný!

Nebudu se rozepisovat, protože ten, koho hokej nezajímá si to stejně nepřečte, takže píšu vážně jenom v skratce.

Pokud se nedíváte, 100% doporučuji, je to zajímavé a docela akční :) Jak to vidíte? Já teda Česku věřím, hlavně po výhře nad Švédy, ale může to dopadnout jakkoliv :)

Komu fandíte vy a jak to podle vás dopadne?

EDIT (19.5., 19:51): Sice jsme prohráli, ale to neznamená, že to nebyl vyrovnaný zápas. Češi měli mnooohem více šancí, jen je nedokázali proměnit, pro mě byli Češi úžasní a kvůli všem těm šancím by si zasloužili vyhrát. Samozřejmě jsem Češka, takže jsem "trochu" zaujatá, ale i tak. A nejvíc mě vytočili někteří Slováci. Dobře, klidně se radujte, to, že jsme po nevím kolika letech něco vyhráli vám neberu, jenže doteď jsem byla vážně slušná. Jenže ty poznámky, co se objevily jsou naprosto totálně trapné. Omlouvám se slovenským affs, ale jsem vážně vytočená, před chvilkou jsem naštvaně vypla telku, když hráli slovenskou hymnu. Nevytočil mě tak moc ten výsledek, ale poznámky některých jedinců. To, že se vám podařilo vyhrát neznamená, že jste lepší! Koukněte na šance toho zápasu pro oba státy. Stálo při vás štěstí v proměňování gólů, to vám neberu. Ani tu výhru. Ale s těmi poznámkami si jděte vážně už do prdele nebo na nějaké místo, kde by to někoho zajímalo. Nic proti těm, kteří podobné poznámky neměli! (Jaké? Skočte na facebook nějakého Slováka, který sledoval zápas...)

EDIT (19.5., 20:20): Vypnula jsem FB a dobře jsem udělala :) Už jsem to rozdýchala a chtěla bych se omluvit :) Slovákům zlato samozřejmě přeju :) A děkuju těm, kteří nám přejí bronz... Po 10 letech si Slováci zaslouží zahrát si o zlato, my hrajeme docela často :)

Něco málo abyste záviděli :D

16. května 2012 v 18:59 | By FS // Helen
Ahooj :)
Takže dneska jsem vyhodnotila kontrolu, přidala novinky, neoběhla (vlastně se ani nechystám, zajdu k sister a to je všechno). Líná nejsem, jenom je to kvůli té kontrole. Jsem ráda, že se již několik SBček zapsalo, že chtějí být i nadále affs :)
Co se týče titulku? To vám nejspíš došlo společně s úvodní fotkou :D Včera mi přišly autogramy z USA - od Hugha Laurieho (Dr. House ♥) a Bena Stillera (strašně moc filmů). Hugh je Ajin hrdina, idol, je do něj naprosto zblázněná, takže teď trošku závidí :D no ale není jediná :D vlastně se ani nedivím, taky bych záviděla, kdyby to dostal někdo jiný :D vlatsně jsem si ani nemyslela, že by mi to mohlo přijít - o to větší překvapení :D no nechám vás v klidu závidět a já jdu dodělat další prezentaci (hodili toho na nás teď strašně hodně).
Omlouvám se SBčkům, že dneska neoběhnu, ale je to kvůli té kontrole... Jo a co se toho týče - rozhodla jsem se, že nebudu brát zpátky všechny. Většinu nejspíš ano, ale vážně ne všechny :( Omlouvám se, ale kontrola tady byla proto, že jsem se chtěla zbavit SBče, které neobíhají... tak je logicky nebudu brát všechny zpátky...

The Damon's Diaries

10. května 2012 v 18:50 | By FS // Helen

Damonovy deníky. To jste ještě neslyšeli, že? :D Tedy já doufám, že ne :) Ne, bohužel vám tady nechci napsat, že naše drahá autorka Smith chystá nové knížky s názvem Damonovy deníky, i když by si to hodně lidí třeba přálo (ano, řadím se k ním). Tak proč to tady tedy píšu?
No, mám ráda povídky (psaní povídek), Upíří Deníky, Damona = proč něco nezkusit napsat?

Pokud tady chodíte již delší dobu, nejspíš víte, že přidávám povídku, která se jmenuje Čarodějné Oko. V počítači mám několik dalších kapitol, ale toto mi příjde jako lepší nápad. Takže bych se nejspíš zaměřila jen na toho Damona, protože když píšu nějaké dvě věci, tak mě obě přestanou bavit :D Celá já :D

Ještě bych se vás na něco chtěla zeptat - pokud bych se skutečně rozhodla, že něco takového budu psát, chtěla bych vědět, jestli to má být k seriálu, nebo ke knížkám. Vím, že hodně lidí nečetlo knížky, jenom se dívají na seriály, další zase čtou a nedívají se, takže bych chtěl najít většinu. Knížky se od seriálu se liší, ale není to tak katastrofální. Nevím, k k čemu by se mi to psalo líp, takže se rozhodnu podle vás :)

Na závěr bych vás chtěla poprosit o nekopírování nápadu...
Těším se na vaše názory :)

Thank you so much :))

4. května 2012 v 19:39 | By FS // Helen
Ahoj :)
Za co děkuju? To vám nejspíš došlo společně s obrázkem na začátku článku :) Včera byl čtvrtek a i přesto náš blog navštívilo 196 lidí! Děkuju moc, strašně si toho vážíme!

Drama v kostce (jak jsem psala, že mám blbou náladu) -> učitelka nám na hodině názorně ukazovala, jak se chováme my, v jejím slovníku se objevily slova jako dilina, more a tak dále. Kámoš to natočil a dadl na FB a youtube. Po měsíci se na to přišlo a máme průser - teda já doufám, že jenom ten kluk, co to tam dal. Nejspíš dostane 3 z chování. Učitelka říkala, že se ptala právníka a mohla by na něj podat trestní oznámení. No dotáhli jsme to docela daleko :(( Zpočátku "jenom" nejhorší třída a dotáhneme to na vyhrožování s žalobou... FAJN. Jo a abych nezapomněla, video nazval Učitelka na andru (pervitinu).

A na závěr ->> FOLLOW ME ON TWITTER. Následuj mě, já budu následovat tebe...

A zaregistrujte se do fanclubu TVD - prosím. Hlavně SBčka a ti, kteří mají blog o TVD :) Pěkně prosím ♥ :) Odkaz tady.

Follow me, please :)

3. května 2012 v 19:59 | By FS // Helen
Ahoj .)
Opět otravuju :D Máš twitter? To je dobře :D Nedávno jsem si ho taky založila a sháním nějaké lidi. Pokud máš zájem, tak bych byla moc a moc ráda, kdybys mě následoval/a, samozřejmě já budu následovat taky tebe! Jenom mi napište do komentářů kdo jste, ať vím koho :D

No pokud máte zájem získat nového následovníka, stačí si mě přidat, najdete mě tady: https://twitter.com/Helena_Lotter

No doufám, že na tento článek někoho nalákám :)) Když ne, alespoň se mi zvedne počet zveřejněných článků :D

Novinky :)

30. dubna 2012 v 19:04 | By FS // Helen
Ahoj!
Máme návštěvu, takže budu hodně stručná :)

1) Strašně, strašně moc děkuju stránce source-tvd.blog.cz, protože mi dneska hodně zlepšili den :) V jejich žebříčku nejlepších blogů jsem se umístila na 4. místě, jsem vážně strašně ráda, vůbec jsem to nečekala! Taky mě hodně potěšilo, že podle adminky mám lepší blog než vd-online, nebo spíš jsem byla výš. Děkuju, děkuju, děkuju moc! ♥
2) SBčko Charmed-ka.Pavla bude mít zítra u sebe na blogu Májovou Oslavu, takže vás všechny zve :) Přijďte, bude to stát za to :)
3) Omlouvám se SBčku Vany, že jsem ještě nepřidala From you, ale dneska to nejspíš nestihnu, ale zítra určitě ano :)
4) Minulý týden návštěvnost přesáhla 4000, děkuju moc!
5) Následujte mě na Twitteru! Odkaz najdete ve vol. hor. boxe :)
6) TVD fanclub! Prosím, abyste se zapsali, hlavně SBčka! Odkaz taky ve vol. hor. boxe (ikonka) :)
7) SBčka jsem oběhla :)

No musím jít, zítra se ale určitě stavím :)

Have twitter?

27. dubna 2012 v 21:43 | By FS // Helen
Údajně to pomáhá v angličtině :) Co? Twitter :D Už jsem ho jednou měla, ale byla jsem na to tak levá, že jsem se na to vykašlala :D Tentokrát to ale jen tak lehce nevzdám :D

Bude nějakou dobu trvat, než twitter trochu poznám, ale byla bych ráda, kdybyste se ke mně přidali :)

Najdete mě jako Helena Lotter (nebo Helena_Lotter, vážně netuším, co z toho mě najde :D ).

Do komentářů klidně pište váš twitter, nebo něco, cokoliv :D

No uvidím, jestli mě twitter bude bavit a vydržím u něj dýl než u facebooku :D Děkuju všem, co mě budou následovat ♥

EDIT 28.4.2012 (17:06) -

Jeden, jediný den :(

25. dubna 2012 v 16:57 | By FS // Helen
Ahoj :(
Ano, nádpis je naštvaný. Já vím, že to nikdo číst nebudete, jen se prostě musím někomu svěřit :(
30.4. má skupina Nightwish koncert v Praze - ano, hádáte správně, lístky ještě jsou a já tam strašně chci. O tom koncertě vím už dlouho, ale říkala jsem si, že to nějak zvládnu. Dneska jsem se ale od kluků dověděla, že oni jedou. Myslela jsem, že se zblázním, a to doslova.

Byla jsem přesvědčená, že to musím mamku přesvědčit. Ze začázku říkala ne, potom k mé radosti začala motat něco jakože možná a nakonec mi to zakázala. Já vím, že je to v Praze a je to koncert, ale sama mi řekla, že když si to zaplatím a seženu někoho dospělého, kdo pojede s námi tak můžu! Ani nevíte, jak šťastná jsem byla, jenže ona to všechno vzala zpátky :(

A jakoby toho nebylo málo, zavolala mamce Aji, co si o tom myslí, jenže Aja ji to v té době teprve řekla, takže moje matice pokazila úplně všechno. Jak typické.

Nemám náladu. Málokdy něco vážně chci, ale toto ano. Polosuchám je už dlouho a rozhodně nemám v úmyslu potom poslouchat, jak super to tam bylo. Nevím, proč jsem myslela, že by s tím souhlasila, když moje štěstí je vždycky minimální.Dneska nemám náladu, uvidím, jestli něco přidám...

New layout? :D

21. dubna 2012 v 20:15 | By FS // Helen
Jo, jo, jo, jsem hrozná :D Před pár dny jsem psala, že ten design, co mám teď, tady nějakou dobu vydží, ale já už jsem udělala nový :D
Vlastně jsem neměla nápad, jenom jsem si řekla, že udělám něco na grafický blog, ale nějak se mi to začalo líbit a vznikl z toho nový design pro tuto stránku :D
Vlastně nevím, jestli ho nastavím hned, protože ten co mám teď tady je krátce. Ale ten nový se mi líbí :D

No rozhodněte sami. Mám změit dess na ten nový (viz níže).

Jinak spolčo jsem přežila, SBčka oběhla, článků myslím dneska bylo dost :D návštěvnost krásná stovečka, děkuju moc ♥ No už nebudu zdržovat, pište komentáře k tomu designu, změnit nebo ne?

Nejnovější design? ↓
aaorsGah
P.S.: Blendy jsou z Deviantartu, nejsou mé tvorby.

EDIT (22.4.2012, 8:21): NOVÝ DESIGN NASTAVEN :)

Today I am going to...

21. dubna 2012 v 13:29 | By FS // Helen
Zdravím :)
Vím, že toto nikoho nebaví a ani to nikdo nečte, proto to hodím v hodně velké skratce.
Dneska jsem přidala první články hned ráno -> mezi jinými List of Affiliates a vyhodila jsem z menu top a regular SB. Proč? Nemám ráda, když je menu moc dlouhé a já tam navíc ještě budu něco přidávat :)

Jinak dneska tu najdete spoustu článku s online díly TVD -> 3. série. Toho si nevšímejte :) Ale jak to tak vidím, tento měsíc budu mít přidaných článků docela dost. Ještě to není kompletní, skončila jsem někde u 13 dílu, takže jich tu ještě několi bude, ale teď mám ještě práci.

Omlouvám se, že jsem tu 2 dny nebyla -> měla jsem hodně učení a ani jsem nemohla.

Dneska jdu na spolčo -> setkání děcek ve věku 14-16, holky i kluci -> z našeho kostela. Mám strach? Překvapivě ano. Já mám sice hodně nevymáchanou hubu a vždycky jsem to já, kdo musí mluvit, když ostatní něco potřebují, ale teď mám vážně strach. Nechce se mi tam, tak snad to bude v pohodě :)

SBčka dneska oběhnu, ale až potom, co se vrátím. Netuším, do kolika to bude, ale ještě se určitě stavím :) Dneska ráno jsem oběhla jenom SS a odpověděla jsem nak komentáře, obíhat budu až k večeru.

Grr... je toho tolik, co musím ještě doplnit - ale já to zvládnu :) Chci přidat nějaké věci do fotogalerie k hercům, potom se budu věnovat celému TVD :)

Mám 22 SBček -> něco s tím budu muset udělat :D Zní to brutálně, ale mazat za tím nemám v úmyslu. Ještě jsem totiž to moje něco nedefinovala.

Jdu se okoupat a utírat prach. Mějte se hezky a mám ráda všechny, co si to přečetli :) Upřímně? Já bych to nečetla :) Držte palce, ať spolčo výjde a líbí se mi to :) Večer tu budu :) Pa

Dnešní plány :)

15. dubna 2012 v 9:01 | By FS // Helen
Ahoj :)
Svatba byla v pohodě, byla to menší svatba, moc mě to tam nebavilo :D Jako obřad byl hezký, oběd potom taky, bylo veselo, otec Daniel nám vyprávěl zajímavé historky, například jak jednoho kněze z naší farnosti vyhostili z Izraele :D pořádně jsme se nasmáli. Ale potom otec odešel a nastala nuda... No co vám budu vyprávět :)
Dneska přijede taky návštěva → z Polska → pozvat nás na jejich svatbu :D Už se těším, protože toto bude něco naprosto jiného, jelikož polské svatby jsou ty nejlepší. Poláci umějí dobře rozpíjet, takže můj otec bude na mol asi po hodince :) Strašně moc se tam těším :)
Jinak udělala jsem ikonky do menu, ale pro elite nejspíš udělám ještě jiné :) Taky jsem udělala nové popisky, ale nejspíš nevydží dlouho, design budu brzy měnit, tenhle je jen tak přechodný :)
Doufám, že jsem vás neunudila :)
Jinak zapisujte se do TVD Fanclubu ↓

Wedding...

14. dubna 2012 v 10:09 | By FS // Helen
Hi guys :)
Jak se máte? Řečnická otázka :D
O co jde? Dneska jdeme na svatbu, takže mě tady nečekejte... Už tak mám spoždění s úklidem a ještě se musím připravit. SBčka promiňte, ale dneska obíhat nebudu.

NOVINKY ↓

Roztřídění SB → SBčka čtěte!

The vampire diaries fanclub → Byla bych ráda, kdybyste se zapsali... ↓

↑ klikněte na ikonku a dostanete se do fanclubu.

Zítra snad napíšu :) Minimálně vás oběhnu :)


Rozhodnutí

12. dubna 2012 v 16:09 | By FS // Helen
Ahoj.
Mám náladu něco tady psát? Nemám. Víte, vlastně jsem přemýšlela, proč mám vůbec tento blog. Vlastně je to docela k smíchu, jelikož jsem si založila blog o něčem, s čím nemám nic společného.
Ano, je to tak. Nejlíp se cítím v obyčejných teniskách, džínech a tričku, žádné velké kouzla. Nevím, proč jsem se na tom snažila něco změnit, když se to ke mně vůbec a to vůbec nehodí.
Nechci ze sebe dělat něco, co nesem. Nemám k tomu důvod. Aja má módu ráda, ale i tak tady nechodí.
Prosím, čtěte dál, hlavně prosím SBčka

Potřebuji si zanadávat

11. dubna 2012 v 15:42 | By FS // Helen
Ahoj...
Chce to změu. Velkou změnu, ale jak na to? Netuším. CHtělo by to nový design, tenhle se mi vůbec nelíbí a straší tu už dlouho. Tak proč něco neudělat? Netuším, nemám žádný nápad.Možná někdy jindy.

SBčka → nabrala jsem si vás hodně. Nemá cenu mít SB, které neobíhá. Některé z vás mám hodně ráda, ale někteří vůbec neobíhají. Chápu, všichni toho máme hodně, ale já taky a nechci čas marnit tím, že budu chodit k někomu, kdo ke mě nechodí. Nejspíš udělám třídění, ale ne podle zípisu, ale podle mě. Přece jenom vím, kdo ke mně chodí a kdo ne.

Aja → Ano, tento blog patří mě a Aji. Víte vůbec, kdo to je? Dosti pochybuju, nechodí tady, všechno je na mě.

Idiot se jménem Helen → mám ráda Demi Lovato, její hlas. Co myslíte, že jsem neudělala? Správně, založila jsem si o ní blog. Kdy ho budu stíhat? Nebo spíš kdy budu stíhat ty ostatní? Netuším.

Blog cz → blbne a to pořád. Pořád mě to odhlašuje, někdy se ani nepřihlásím. Když po třetí píši přihlašovací údaje a zase mě to vrátí na úvodní stranu bez přihlášení, balím to a kašlu na to. Lidi, nevíte co to je?

Grafika → mám ji moc a moc a moc ráda, jenže mě grafický blog nebaví. Ne, to je špatně. Baví mě, ale nestíhám ho. Proč? Polovinu času na PC trávím na úvodní stránce blog.cz, který mě nechce přihlásit.Ještě že mám Bailey* ♥

Fashion → všechno nepřehledné a tím jsem zase na začátku... Chce to nový dess... Snad něco udělám, ne dneska, možná zítra, možná jindy. Nevím.

Obíhání → Tím jsem se zase dostala k bodu o SBčkách. Dneska jenom oběhnu, nic nebudu přidávat.

Důležité ↓
SB, mám vás ráda. Nechci blog rušit, návštěvnost je super, komentáře přibývají, prostě je to super. Ale nemám čas. Pokud jste si to dobře spočítali, mám 3 blogy a stíhat je je docela problém. Nechci rušit ani jeden. Nekončím tady a ani to nemám v úpmyslu, jen nebudu tolik přidávat. Nebojte, neznamená to 1 článek týdně. 1 denně bych přidat chtěla, nejspíš toho bude víc, pokud mě to bude bavit. Teď mám blbou náladu. Jsem nemocná, možná je to proto. Dnes nic víc nečekejte...

It was amazing!

9. dubna 2012 v 17:01 | By FS // Helen
Ahoj!
Jelikož toto nikdo číst nebude, tak to hooodně skrátím :D

1) jsem doma
2) právě vás obíhám
3) jsem zklamaná, nejspíš se mi neodeslal komentář jednomu SB do kontroly, přitom jsem se zapisovala a o kontrole jsem věděla :((
4) hory byly naprosto dokonalé ♥
5) stýskalo se mi po blogu :D
6) moc dobře mi není :( :D

Dneska bych měla přidat nějaké články, věřím v to! Ale nejdřív oběhnout :)

Odjíždím...

6. dubna 2012 v 8:41 | By FS // Helen
Ahoj!
Jelikož se to nikomu nebude chtít číst, tak to shrnu :)Odjíždíme pryč, na Šerák a budeme tam ode dneška až do pondělka, kdy bych se měla k večeru ozvat, snad vás taky oběhnu :)

Za tu dobu prosím SBčka, aby si mě nesmazaly :) Mohla by vás oběhnout Aja, ale tomu 1) nevěřím, 2) není to pravděpodobné :D

Všem jsem to napsala, tedy snad :)

Jo a články jsou přednastavené, každý den tu přibude 1 článek :) Bude to pravidelně v 7:03, tak se kdyžtak koukněte :)

Přeji krásné Velikonoce :)
Helen a Aja by se určitě přidala :)

Peču :D

3. dubna 2012 v 17:05 | By FS // Helen
Ahoj!
Hodně to shrnu, jelikož jak nadpis napovídá - peču :D v mikrovlnce, dělám bábovku, která se odmítá udělat :) jakože ono by to i bylo, ale prostě uvnitř ne a ne :D

Jinak plány na dnešek?
->>> Oběhnout SBčka
->>> naučit se angličtinu
->>> přidat nějaké články
->>> hlavně slíbený outfit Seleny :D

Taky jsem uvažovala o nějakém novém designu, ale nemám momentálně žádný nápad, možná kdyby mě něco napadlo, no uvidíme :)

Teď jdu dopéct a modlit se, ať se článek zveřejní (blbne mi blog.cz).

Učení, mučení :(

22. března 2012 v 17:59 | By FS // Helen
Ahoj!
Na začátku bych chtěla opět poděkovat, připadá mi to skoro trapné :D ale včera náš blog navštívilo přes 130 lidí :-o Když jsem najela na blog.cz, tak jsem naprosto čuměla :D Nedokážu to pochopit, o to více vám děkuji za to, že k nám chodíte :)

A teď ta horší zpráva :( Dneska mě tady moc nečekejte, nejspíš k večeru příjdu, SBčka nejspíš objehnu, ale jenom ty, co obíhají mě a to taky k večeru, ale nic neslibuji, jelikož toho mám ještě hodně.

Po škole jsem letěla na poštu, domů jsem se dostala kolem 4, zapla jsem noťas, koukla tady a už jsem na wikipediích hledala informace na téma preromantismus, jelikož zítra píšeme, ale já to mám v sešitě strašně chaoticky, nic z toho nevím, máme prostě blbou učitelku. Po chvilce jsem toho nechala a šla jsem na kolo, vrátila jsem se před chvílkou a to jsem šla zase na wikipedie. Starost mi ubyla když jsem vytáhla housle, že budu cvičit na absolventské zkoušky, ale učitelka mi vyměnila housle pro lepší zvuk, ale tyto jsou naprosto rozladěné a mají úplně jinak struny, takže na nich neumím, takže alespoň tak :D

Když se poučím čeják, což bude trvat dlouho, musím ještě na zítra připravit (opět na čeják) prezentaci o Francouzkém romantismu, takže si budu muset máknout, ale pak bych sem měla něco dát :)

V záložce mám blog, tak nejspíš budu při učení ještě sem tam někam koukat, tak klidně piště, jsem online :D

Jo a na konec = dneska jsem dostala další jedničku z chemie! Toto pololetí jsem začala dobře, mám tam zatím samé, tak snad se mi konečně podaří mít na vysvědčení jedničku :D

3 pieces of shit :D

20. března 2012 v 20:29 | By FS // Helen
Ahoj!
Na začátku článku bych chtěla znovu poděkovat, vím, že jsem hrozná, ale včera náš blog navštívilo okolo 100 návštěvníků a to jsme ani nic nepřidaly, takže to vám moc a moc děkujeme :* Jste zlatí, snad to tak půjde i dál :)

SBčka jsem dneska oběhla jak jsem slíbila :) Taky nějaké články přibyly, nic moc, já vím, ale zítra mě čekejte, měla bych se objevit a možná něco přidá i Aja :)

Co se titulku týče: Dnešek ve škole byl naprosto dokonalý den. Nejen, že jsem dostala 1 z chemie, poliny a ajiny, ale nasmáli jsme se jako už dlouho ne. Na ájině jsme dostali za úkol jít do skupinek a opisovat fotku, kamarád si vybral fotografii jeho králíka, jmenuje se Georgeina (netuším jak se to píše :D ) a opisoval. Při tom nám na fotce ukazoval, co kde je. A potom najednou ukázal na nějakou maličkou tečku a okomentoval: And this is 3 pieces of shit :D My jsme naprosto nemohli :D Vím, že takshle vám to nejspíš vtipné nepříjde, ale to byste tam museli být :)

Potom jsem šla s kámoškou na nábožko, bylo zase dokonale. Náš kněz je totální stylař, jeho smích, no prostě všechno :D Miluju tento rok náboženství, vážně miluju :*

No nic, nejspíš vás dýl už nudit nebudu, ale vážně děkuji za vaše návštěvy, moc jste mě potěšili :) Jak se tak dívám, tak v SONMěsto už moc nehlasujete, tak brzy ukončím 1. kolo :)

Dobrounoc :)
Helen

Je ten problém vážně ve mně?

19. března 2012 v 20:22 | By FS // Helen
Ahoj.
Na začátku bych chtěla poděkovat za včerejší návštěvnost, která opětovně přesáhla 100vku. Děkuju moc, i za Aju :)

Dnešní den stál naprosto za nic. Připadám si tak strašně neschopně, zoufale, jako bych pro nikoho nic neznamenala, jako bych byla míň než kdokoliv jiný. Vím, že to není pravda. Tedy donedávna jsem to ještě věděla. A to mám na blogu nejraději... Nikdy nevíte, jaký člověk doopravdy sedí u počítače, neznáte ho, jeho problémy, jaký je, kdo to vůbec je. A tom mám na blogu tak strašně ráda. Nikdo na mě nečumí jako na idiota, proč jsem zase smutná, proč zas to a proč zas toto. Na minulé věty nehleďte, jsou to řádky plné nesmyslů, jednou vám to možná i vysvětlím, ale momentálně se k tomu nechci vracet.

Ve škole bylo dneska docela fajn, matiku docela chápu, dostala jsem jedničku z čejáku, ale trochu mě naštvala 2 z fyziky, jelikož mi to uteklo o bod, ještě o tak blbý bod. Ale zítra píšeme z chemie, takže bych se to měla dneska naučit :( Vůbec se mi doho nechce, ale škola je škola a já si chemii nehodlám pokazit, mám tam zatím jenom dvě jedničky :)

Zítra po škole půjdu na poštu, kámoška půjde se mnou, půjdu poslat dopis pro Simple Plan :) CHtěla bych jim napsat o autogram, ale moc jim nevěřím, že by mi odepsali :D Ale risknout to můžu :)

Zítra bych přijít měla, moc učení na středu asi mít nebudem, mám jenom nábožko, tak kolem 7 bych tady být mohla a konečně snad oběhnu sbčka, omlouvám se, ale dneska to už nestihnu :( Musím se učit tu debilní chemii.

Po příchodu ze školy (dneska jsem měla do čtyř), jsem měla 3/4 hodiny před hudebkou, ale byla u mě kámoška. CHtěla, ať jí udělám dess na její nový blog, myslím, že se mi dovela povedl, ale je strašně jednoduchý, jenom jeden obrázek a text, ale mě by to stačilo :) Neměla jsem absolutně žádné nápady.

To by asi pro dnešek stačilo, stejně to nikdo číst nebude, jak vás znám :) Nejspíš dneska moc dobrou návštěvnost mít nebudu, nechce se mi nic psát, ale to není důležité, ne pro mě :)

Na závěr bych chtěla dodat, že ten blog o outfitech bude, vyjádřilo se dost lidí, většinou kladně, takže jsem stránku založila, mám u mého SB objednaný dess, tak snad mi ho udělá, bude hezký a stránka se dobře rozjede :)

Mějte se hezky a snad se zase zítra ozvu. Minimálně bych oběhla SBčka, to vážně jo! :) Dobrounoc :)
 
 

Reklama

Thank you ↓
forums.ffshrine.org, vampirediaries.pl, nina-doprev.ru, the-vampirediaries.cz, theiansomerhalder.com, vampiresite.net, vampire-diaries.tym.cz, iansomerhalderfans.com, theninadobrev.com, paul-wesley.org, candice-accola.com, candice-accola.net, katerinagraham.org, paul-wesley.net, n-dobrev.net and others...

WE'RE FAN OF ↓

Zapsala jsem se u tebe do fanclubu, ale nemám tady ikonku? Napiš mi do komentářů! Smazal se mi vol. dol. box a všechny fancluby si nepamatuji :)
© Copyright by Helen and Aja
© 2012