Nástěnka

THE END

20. července 2012 v 18:10 | By FS // Helen, Lexi, jak chcete...
Ahoj.
Je to tak, název článku ničím nelže. Rozhodla jsem se, že po víc jak půl roce snažení, je tento blog u konce. Z jedné strany mě to mrzí, ale z té druhé to beru v pohodě, protože mám jinou možnost, dle mého názoru lepší.

TVD.er.cz mi přinesl hodně, poznala jsem hodně super lidí, super blogů, mohla jsem se věnovat tomu, co mě baví, a to Upířím Deníkům. Jsem strašně ráda a nelituji jediné chvilky, kterou jsem na tomto blogu strávila.

Jak jste si zajisté již všimli, své nejlepší chvilky má blog již za sebou. Bylo to asi dva měsíce mé práce a snahy, ale stálo to za to. Celé dva měsíce se blog rozvíjel podle mých představ, přibývaly novinky, navštěvovanost blogu, no byla jsem spokojena. V poslední době to už ovšem nebylo ono. Neměla jsem čas, na blogu přidávaly jiné blogerky, a to Miška (BrunoMars-Fansite.blog.cz) a Bailey*, moje zlatíčko /Katy-Perry.er.cz/. Žádný blog mi nedal tolik, jako zrovna tento, ať už jako FashionSite, nebo jako TVD.er.cz.

Small change...

15. července 2012 v 16:04 | By FS // Helen (Lexi)
Čágo :)
Článek je hodně stručný, ale už jsem se pořádně navztekala :D O co jde? O mojí přezdívku. Helen. Už když jsem si blog zakládala, tak jsem si tuto přezdívku dávala jako provizorní, jenže blog už má půl roku a přezdívka se pořád drží.
Dneska jsem procházela nějaké blogy a narazila jsem hned na několik, kde se adminka jmenovala stejně jako já. No je to prostě hrozně neoriginální.

Na mém druhém, grafickém blogu, který mám společně s jednou dokonalou osobou, graphical.blog.cz, se jmenuji Antionette. Tato přezdívka se mi hodně líbila, ale používám ji už hrozně dlouho a taky omrzela :D Takže se přejmenuju i tam.

Už nějakou dobu koketuji s myšlenkou x v přezdívce :) Strašně se mi to písmenko líbí :D Já vím, je to divné, ale to jsem celá já. Chtěla jsem něco neobyčejně obyčejného, no nevím, jestli to chápete. Snad ano.

Když jsem tak přemýšlela, tak jsem si vzpomněla na jednu postavu z TVD, kterou jsem si oblíbila. Nejedná se o nikoho jiného, než Lexi. Líbí se mi to, je to krásné, obyčejné jméno, a přitom netypické a ještě jsem neviděla nikoho s touto přezdívkou...

Takže ano, odteď mě na tomto blogu neuvidíte pod jinou přezdívkou, než Lexi. A proč to vůbec píšu? Na blogu je několik dočasných spoluadminek, tak abyste v tom neměli zmatek a nespletli si mě :)

No a co vy na to? Líbí?

P.S.: Zrovna pracuji na designu pro můj nový blog. Myslím, že se mi zatím dost daří :D Líbí se mi :))

Kontrola affs

14. července 2012 v 19:13 | By FS // Helen
Jak už jsem psala, tady je ta slíbená kontrola... Bohužel ji tady musím dát, protože jak sami víte, teď to tady bylo hodně chaotické, protože mi nejel internet a objevily se tu nové adminky, které mi dočasně pomáhají. Pokud budou mít pořád zájem, klidně můžou dál přidávat, mě to jenom pomůže :)

Maminka by měla brzy vyřídit WiFi, takže by mi všechno mělo jet správně, ale pokud již nechcete být affs, tak to pochopím...

Kdo se nezapíše, toho mažu, nikoho nebudu nutit (můžu udělat vyjímku)...

Pokud chcete být i nadále affs, zapište se:
1) Web
2) V jaké chceš být skupině (Sister - vybírám sama, min. 5x týdně / Elite - obíhat 4 a více x týdně / top - 3x týdně / regular - 1-2x týdně)

Děkuju všem, co se zapíšou...

Taky prosím nezapomínejte, že moje nová adresa je TVD.er.cz, tak abyste se nelekli, hlavně teď, když se bude měnit design :)

Snad se zapíšete všichni, nerada bych o někoho přišla, ale jak už jsem psala, nikoho k tomu nutit nebudu...

Pokud chceš být nové SB, zapsat se můžeš tady.

Hi guys :)

14. července 2012 v 18:20 | By FS // Helen
Ahooj :)
Po pauzičce se opět ozývám - ano, skutečně já :D Děkuju Mišce*, že přidala článek, když jsem byla pryč a taky Bailey*, že když mi blbne net, nebo jsem pryč, tak přidává velkou spoustu článků :) Děkuju moc, holky :)

Takže byli jsme na dovči - no zážitků mám opět hromadu, ale nebudu se rozepisovat, taky kdo by to četl, že? :) Jenom v několika větách - byli jsme na dovči v kraji blanických rytířů, tak hodinku od Prahy. Bylo tam krásně, počasí nám docela přálo, vyrazili jsme na několik cyklo výletů, na pěší výlet na horu Blaník a jednou na výlet autem. Jelo nás 5 rodin (naše tradiční sestava je 6, ale "Hugovci" tentokrát nejeli). Den vypadal velice tradičně - spalo se dlouho, no než jsme se sešli všichni, bylo kolem půl jedenácté a začal se řešit program dne... Vyrazili jsme a vraceli se kolem 6 na chatu. To začínala pařba, která končila v ranních hodinách. Nejdelší v sedm hodin ráno. Takže jednoduše - bylo super :)

Dál bych se chtěla omluvit SBčkům za moji neaktivitu, která bude bohužel pokračovat i příští týden, jelikož zase jedu pryč :D Tentokrát ke kamarádce do Ostravy. Ale snad už tu bude Bailey*. Ta holka je zlato ♥

Taky se můžete těšit na nový design, od SBčka Nicol. Snažila jsem se něco vytvořit sama, ale moc se mi to nedařilo :( Tak jsem se na to vykašlala a požádala Nicol, která mi design udělala :) Děkuju, je moc hezký :))

No teď bych chtěla oběhnout SBčka, ale nevím jestli stihnu oběhnout všechny, protože mi to zase blbne. Bohužel čekejte kontrolu affs, protože si ve vás musím udělat pořádek :( No nic, jdu na to, než net vypne úplně :)

Dočasné spoluadminky blogu

2. července 2012 v 8:10 | By FS // Helen
Ahoj.
V pátek tady byl menší "náběr" spoluadminek, které by se mi pomohly o blog nějakou dobu starat. Půjde asi o polovinu července, možná trochu víc, když budou chtít.

Důvod?
1) Nejel mi internet a pořád s tím bojuju, může se stát, že prostě vypadne a já budu bez internetu, tak aby se o to tady měl kdo postarat
2) Za tu dobu, co mi net nejel, jsem zjistila, že mi blog ani nijak nechybí, ale dost jsem se tady nadřela, takže by byla škoda to tu prostě zabalit
3) Jsou prázdniny a já nechci celou dobu sedět na PC
4) A vlastně nemám nejmenší důvod vám to vysvětlovat :D

Novými spoluadminkami na tuto dobu bude Bailey*, Niky* a pokud bude chtít, tak i Miška, ale už ji nechci obtěžovat.

Miška* (BrunoMars-Fansite.blog.cz)
Děkuju ti, strašně moc ti děkuji za to, že jsi tady na blogu byla a přidávala články. Vážně si toho vážím, protože vím, že to není záležitost 5 minut. Taky ti hodně děkuji, že jsi přidala články i po mém návratu z Anglie, přestože jsem ti psala, že se vracím 15.6., jenže pořád jsem se nedostala na internet. Strašně mě to překvapilo, samozřejmě mile! Byla jsem ráda, že to tu nestálo!
Kdybych ti mohla nějak někdy pomoct, určitě se ozvi, ráda ti s čímkoliv pomůžu! Ještě jednou děkuju moc ♥

Hiatus :((

2. června 2012 v 15:08 | By FS // Helen
Ahoj :(
Jak titulek článku napovídá, tento článek nebude nic super :( Bohužel musím opět pozastavit :( Důvod? Zas a opět internet. Mamka říkala, že změníme operátora, ale než se jí bude chtít to začít řešit, to zas bude dlouho... možná se na to dá hned v pondělí, možná se internet rozjede, ale opět nic nemůžu slíbit :( pokusím se dneska a zítra nechodit na PC?, třeba to bude v pohodě, ale třeba ne :( Proto opět prosím affs, ať mě omluví z kontrol :((

Anglie
Navíc 11.6. odjíždím do Anglie - budeme tam jen pět dnů, takže do 15.6., ale i tak tady samozřejmě nebudu. Už jsem vám to psala, ale zopakuji to → o blog se bude starat mé úžasné SBčko Miška*, která se mi nabídla, že se nám o blog postará :) Opět ti moc a moc děkuji a připomíná mi to, že jsem ti ještě pořád neposlala mail s těmi adresami :D Napravím to :D Když to nepůjde z tohoto PC, skočím k sestřence nebo tak nějak :))

Tak se zatím mějte hezky a moc vás prosím, abyste na nás nezapomněli :) Snad se internet ještě před odjezdem do Anglie vrátí do normálu a my napíšeme, ale nic nemůžu slíbit :(

Helen

List of Affs

31. května 2012 v 19:20 | By FS // Helen
SISTER SITES ♥
ELITE AFFS ♥
http:// brunomars-fansite.blog.cz
http:// shakira-online.net
http:// charmed--club.blog.cz
http:// emmawatsonfan.net
http:// tayswift.cz

THE VAMPIRE DIARIES AFFS
http:// kat-online.blog.cz
http:// upirske-denniky.blog.cz
http:// ndobrev-4fan.blog.cz
http:// vampirediaries-sk.blog.cz
http:// graphic-and-fanfiction.blog.cz
http:// www.somerhalder-ian.net

FANSITES
http:// selenagomez-abouther.blog.cz
http:// best-actresses.blog.cz
http:// official-miley-cyrus.blog.cz
http:// iheart-onedirection.blog.cz
http:// daily-victoriajustice.blog.cz
http:// iheart-cherylcole.blog.cz
http:// sajunka-charmed.blog.cz
http://pixie-fan.blog.cz
http:// nikol-olsen.blog.cz
http:// hudgens-twitter.blog.cz
http:// lovely-jessica.net
http:// kristincavallari.blog.cz
http:// char-med.blog.cz
http:// jenniferonline.org
http:// jenniferlawrence.sk
http:// www.kellyonline.blog.cz

OTHERS AFFS
http:// almost-love.blog.cz
http:// dominiqa-graphic.blog.cz
http:// ririsworld.blog.cz

BLOG AFFS ... 24
NO BLOG AFFS ... 8
SISTER SITES ... 2
FAMILY SITES ... x
ALL AFFS ... 32

Problém s adresou vyřešen

30. května 2012 v 16:31 | By FS // Helen
Ahooj :)
Kromě zážitků z vody, které vám brzy opíšu, mám dobrou zprávu! Konečně se mi podařilo vymyslet lepší řešení než enter stránku. Ano, neustále mluvím o adrese blogu :D Je to maličkost, ale mě to docela vadí :D

Říkala jsem si, že nejlepší by bylo, kdyby se mi podařilo přesměrovat blog, jenže jsem nevěděla jak na to. A díky mému zlatíčku Bailey* je problém vyřešen :)

Už vím, jak blog přesměrovat a to jsem taky udělala. Vytvořila jsem stránku, na kterou když kliknete, tak jste sice na adrese tvd, ale i přesto je to tento blog, FashionSite :)

Proč vám to píšu? Protože pokud se vám podepíšu Helen | TVD.er.cz, tak se nedivte :D Jsem to já :D Pokud chcete, tak si mě můžete přepsat, ale nemusíte :) Na tento blog se dostanete jak z adresy fashionsite.blog.cz, tak z adresy tvd.er.cz :)

Tak ještě jednou ↓

TVD.ER.CZ

Hodnocení FS od **One Directionka**

29. května 2012 v 21:09 | By FS // Helen
Děkuju moc!
Moc si toho vážím!
**********************************************************************
Hodnocení pro blog: http://fashionsite.blog.cz/
Hodnocení od: *One Directionky*
První dojem : Každý můj první dojem je : Dess a ten se mi líbí :D
Body-5/5
Desing: Je krásnej, ale já jsem zvyklá na jiný:)
Body-10/10
Menu :Žůžo , ymslí si , že ho máš v pořádku :D
Body-10/10
Aktivita: Tvl.. sorry že jsem sprostá, ale tak koukněte se na její blog, aktivita je úžasná :) To si zasloužíš pěkně velkou pochvalu.. :)
Body-5/5
Návštěvnost : Dokonalá ♥ :D
Body- 10/10
Články: Hodně luxusní :)
Body-10/10
Celkem bodů : 50/50
No ta to jako velká gratulace! Jen jí hezky popřejte! Má libec blog.. a dávám + 5 hvězd za aktivitu ;)
Známka : 1 ******

Enter site

28. května 2012 v 17:52 | By FS // Helen
Ahooj.
Jak jste si nejspíš všimli, dneska přibyly nějaké články... Jsem ráda, že jsem se dokopala, abych alespoň něco přidala, ale je toho na mě hodně. Na blogu jsme jakoby dvě, ale vlastně tady přidávám sama, protože Aji nejede blog, takže všechno na tomto blogu je jenom na mě a není toho zrovna málo. Přemýšlela jsem o tom, že bych sem dala výběr webmiss - pouze přidávání článků, žádné obíhání a změny designu - to by bylo na mě. Jenom by šlo o přidávání novinek... Ale nevím, jestli by měl někdo zájem :((

A teď k nadpisu - Dlouho jsem přemýšlela o adrese toho blogu - je hrozná, já vím. Koho by pod názvem FashionSite napadlo hledat blog o TVD? Vím, o tom jsem již psala, ale nyní přináším řešení! :)) Nechci blog stěhovat, ale rozhodla jsem se, že založím enter stránku! (Bude to jiná adresa, ale přesměruje vás to tady). Bude to mít i nevýhody typu, že když už se rozhodnete podívat se na tu stránku, tak se vám už nebude chtít jít třeba dál, třeba přijdu o nějaké návštěvníky, ale všechno musí mít svoje mínusy... A plusy? Konečně se "zbavím" divného prvního dojmu z adresy FashionSite.blog.cz...

Proč to tady píšu? Potřebuji poradit!
Když píši komentář, do autora napíšu Helen | FashionSite.blog.cz a do kolonky web FashionSite.blog.cz. Co teď? Jak to mám psát teď? Enterstránka je tady hlavně proto, aby vás hned napadl obsah blogu... Takže to má vypadat takto? Helen | VD-CZ.blog.cz a do kolonky web VD-CZ.blog.cz? Anebo napíšu Helen | FashionSite.blog.cz, web: VD-CZ.blog.cz, nebo Helen | VD-CZ.blog.cz, web: FashionSite.blog.cz... No snad mě chápete :D Potřebuji poradit, nevím, co z toho je nejlepší :D Jinak dneska jsem dělala taky dess pro tu stránku a dávám sem odkaz (níže). Takže bych vás taky chtěla poprosit o názor :) Fotky jsou z nejnovějšího shootu Iana :))
aannMCYL
klikněte na obrázek pro ukázání plného náhledu :))

Shrnutí

27. května 2012 v 17:01 | By FS // Helen
Ahoj!
Dneska jsem zapla PC a internet jel! Je to super, snad už dokonce měsíce pojede. Tento článek je menší oznam toho, co na blogu bude v dalších měsících, ale je to taky poohlédnutí zpět... Nechci se moc rozepisovat, ale taky nechci vynechat něco důležitého.Pokud to číst nechcete, nenutím vás - hlavně první body...

1) FashionSite.blog.cz
Tuto stránku jsem vytvořila v lednu 2012, společně s kamarádkou Ajou. Byla jsem nemocná a ona ke mně denně chodila, byla jsem vážně ráda, protože doma to byla pořádná nuda. S blogem již zkušenosti mám, Aja moc ne, ale nějak jsme to daly dohromady a vznikl blog zaměřený na módu, celebrity, novinky ze světu celebs a různé tipy.

2) The Vampire Diaries
Tak nějak se stalo, že mi nejlepší kamarádka Irča půjčila knihu The Vampire Diaries. Okamžitě mě to chytlo a dala jsem se do čtení... Následně jsem se koukla na online díly a to se mi líbilo ještě víc. Pravda je, že zakládat blog o módě by bylo reálné u Aji, ale já? Moje oblíbené oblečení jsou džíny + tričko + tenisky + něco černého. Samozřejmě nechodím v teplácích, ale nikdy mě móda pořádně nechytla. To stejné nemůžu říct o TVD, protože toto mě chytlo okamžitě.

3) Rozhodnutí
Netušila jsem, co mám dělat. Věděla jsem, že mě móda nějak nezajímá a nebaví a TVD ano, ale co jsem měla dělat? Adresa už nějakou dobu byla, byla jsem s ní předtím spokojená, ale teď? Pokud chci mít blog o TVD, je adresa FashionSite vůbec k něčemu? Ale nechtěla jsem v tom nechat Aju samotnou, tak jsem prostě změnila zaměření blogu. K tomuto rozhodnutí jste mi pomohli hlavně vy, návštěvníci a affs, kterých si hodně vážím.

4) Affs
Z počátku jsem chtěla mít do 10 affs, ale později jsem to zrušila a začala opět spřátelovat. Momentálně pro mě není důležité, kolik affs mám, pokud to tedy zvládám, hlavně když mě baví jejich blog... Trošku jsem seznam affs promazala (po kontrole) a teď mám naprosto dokonalé sbčka, které mám moc ráda a hodně si jich vážím. Děkuju moc, že jste se mnou spřátelili!

5) Proč jsem tady body 1-4 napsala?
Protože se blog hodně změnil. Hodně lidí, co navštěvuji blog krátkou dobu to neví, tak jsem se rozhodla, že to shrnu. Navíc se mi to hodí k dalšímu textu... Takže odteď prosím affs, aby si to alespoň trochu přeletěli očima.

6) Hiatus kvůli nejedoucímu internetu
To bylo několik dnů zpátky, myslím, že to nemusím opisovat. Tak proč to tady píšu? Několik dní jsem byla bez internetu, bez PC. Vlastně mi jel skype, ale to bylo tak všechno. Ale nějak mi to nevadilo... Blog mi nechyběl, nechybělo mi obíhání, prostě to bylo v pohodě. Navíc jsem měla mnohem více volného času.

7) Konec?
Možná. Ještě si nejsem jistá, jestli chci s blogem skončit, Aja nechce. Všichni kolem teď ale končí, například jedno z mých oblíbených SBček Kath* (damon-fan.blog.cz). Ona udělala to, o čem už nějakou dobu uvažuji. Ale je mi jasné, že to, že mi blog nechyběl 5 dní nic neznamená. Jak se znám, hned po tom, co bych zmáčkla "Zrušit blog" a "Ano", za chvilku bych toho litovala. Bloguji vážně dlouho a pokaždé, co jsem z blogu odešla, jsem se vrátila. To vám jistě došlo už z toho, že vlastně tento blog existuje. Brzy bych si tedy založila blog nový. Tak k čemu mazat tento, který se rozběhl, jsem s ním spokojená a mám naprosto dokonalé affs, o které nechci přijít?? Ještě to konec není, ale ta možnost tu je. Malá, ale přeci jen je.

8) Voda
Ve středu jedu na školní výlet na vodu . těšila jsem se, ale celý minulý týden mi kámoš řádně připomínal, že budu pořádně mokrá... Ano, chtějí mě vyvrátit. Jako obvykle pouze mě, nikoho jiného. Jsme staršně, strašně ráda. Ale to není hlaví důvod, proč to píšu. Budu nejspíš unavená tak nevím, jestli tu potom budu.

9) Závody
V pátek jsu na závody - nejsem dobrá, na těch závodech hází koulí 9 metrů, já házím 7 a něco, ale jdu na závody! SUPER! Ztrapním se, ale to moji tělocvikářku taky nějak nezajímá.

10) Radovánky
9.6. pořádá naše škola radovánky. Budeme tam tančit ten rock'n'roll, o kterém jsem vám už psala, že se bojím, že mě kámoš neunese - unesl :D Docela se těším...

11) Anglie
11-15.6. jsem v Anglii, takže mě tu taky nečekejte. Nejspíš přednastavím POTD na každý den :D No novinky logicky do předu nepřednastavím :D Už se strašně těším a prosím SBčka o omluvení :)

12) Obíhání
Teď bych měla zase začít obíhat, až na dny, které jsem uvedla v 8-11. Potom by mělo být vše OK. Ještě jsem uvažovala, že bych sehnala nějakou webmiss, která by se o tento blog postarala, když budeme s Ajou v Anglii. Ale to se chci ještě s A. dohodnout, protože to je taky její blog. Dneska už ale neoběhnu, jen hodím odkaz SBčkům, na tento článek. Předem se omlouvám za zkopírovaný kometnář :)

Děkuji všem, co si to přečetli, hlavně ty novinky... Dneska už nejspíš nic nepřidám, ale zítra nemám hraní, tak bych se tady měla objevit :) (školu mám do 4, tak někdy potom). Ještě bych chtěla něco přidat na grafický blog... Snad mi to výjde :)

List of Affiliates

18. května 2012 v 16:39 | By FS // Helen
Než přejdu k seznamu, chtěla bych se omluvit. Proč? Kontrola tady byla proto, abych si SBčka protřídila... takže je nemůžu vzít zpátky všechny :( Mrzí mě to, protože tento blog už nějaký měsíc existuje a k těm, co mám od začátku mám už nějaký vztah... Trochu mi to ulehčují SBčka, které se nezapsaly, že chtějí být nadále affs...

POKUD SE V SEZNAMU NENAJDETE, TAK JSEM SI VÁS BOHUŽEL SMAZALA :( UDĚLEJTE TOTÉŽ :'(
Vážně mě to moc mrzí, vlastně jsem chtěla SBčka promazat ještě mnohem víc, ale nakonec jsem si většinu nechala. 2 smazané SBčka mě strašně mrzí, ale vážně si všechny nechat nemůžu, proto tady byla ta kontrola. Některé SBčka jsem přeřadila do jiné skupiny...

SISTER ♥

ELITE
http:// brunomars-fansite.blog.cz
http:// charmed--club.blog.cz
http:// tayswift.cz
http:// shakira-online.net
http:// emmawatsonfan.net

TOP
http:// selenagomez-abouther.blog.cz*
http:// kat-online.blog.cz
http:// official-miley-cyrus.blog.cz
http:// ndobrev-4fan.blog.cz
http:// daily-victoriajustice.blog.cz
http:// graphic-and-fanfiction.blog.cz
http:// sajunka-charmed.blog.cz
http:// nikol-olsen.blog.cz
http:// best-actresses.blog.cz
http:// iheart-onedirection.blog.cz
http:// upirske-denniky.blog.cz
http:// almost-love.blog.cz
http:// vampirediaries-sk.blog.cz
http:// www.somerhalder-ian.net
http:// iheart-cherylcole.blog.cz

REGULAR
http://pixie-fan.blog.cz*
http:// ririsworld.blog.cz
http:// hudgens-twitter.blog.cz
http:// dominiqa-graphic.blog.cz
http:// lovely-jessica.net
http:// char-med.blog.cz
http:// jenniferlawrence.sk
http:// kristincavallari.blog.cz
http:// jenniferonline.org

* Pokud je u tvého blogu hvězdička = nezapsala ses do kontroly ani znovu do článku o spřátelení, takže nevím, jestli máte zájem být nadále affs. Pokud ano, napište to. Pokud ne, tak vás smažu.

Vyhodnocení kontroly affs

16. května 2012 v 16:20 | By FS // Helen

Ahoj :)
Na blogu probíhala kontrola affs, která dneska končí. Docela mě zaskočilo, jak málo SBček se zapsalo :( Nevím, jestli je to proto, že už SB dál být nechtějí, nebo si toho jenom nevšimli, ale do ničeho nikoho nutit nebudu.

ZAPSALI SE (děkuju ♥)
http:// hannah-montana-twilight.cz (♥)
http:// debbyryan.blog.cz (♥)
http:// charmed--club.blog.cz
http:// tayswift.cz
http:// damon-fan.blog.cz
http:// kat-online.blog.cz
http:// official-miley-cyrus.blog.cz
http:// sajunka-charmed.blog.cz
http:// nikol-olsen.blog.cz
http:// upirske-denniky.blog.cz
http:// vampirediaries-sk.blog.cz
http:// dominiqa-graphic.blog.cz

NEZAPSALI SE:
http:// bestselenagomez.blog.cz
http:// brunomars-fansite.blog.cz
http:// source-tvd.blog.cz
http:// daily-victoriajustice.blog.cz
http:// dealthyhallows.blog.cz
http://pixie-fan.blog.cz
http:// ririsworld.blog.cz
http:// selenagomez-abouther.blog.cz
http:// ndobrev-4fan.blog.cz
http:// graphic-and-fanfiction.blog.cz
http:// best-actresses.blog.cz
http:// iheart-onedirection.blog.cz
http:// almost-love.blog.cz
http:// nicolescherzinger-online.blog.cz
http:// hudgens-twitter.blog.cz
http:// cher-lloydfans.blog.cz
http:// oxox-ashley.blog.cz - pozastavená

NOVÉ (samozřejmě nechávám) - nabrané až po začátku kontroly
http:// shakira-online.net
http:// www.somerhalder-ian.net
http:// lovely-jessica.net

CO S TĚMI, CO SE NEZAPSALI?
Strašně ráda bych si teď vybrala ještě moje oblíbené SBčka, kterým napíšu, že si je nechám, protože vím, že obíhají. V čem je problém? Nevím, jestli chtějí být SBčky oni se mnou. Odkaz byl nějakou dobu ve vol. horním boxe, červeným nápis v menu, odkazy v článcích. Strašně ráda bych si vás jako SBčka nechala... Většinu těch, co se nezapsali :( Jenže já vážně nevím, jestli jste se nezapsali schválně :( Takže jak to mám vyřešit? Pokud se mnou chcete být i nadále affs, tak se zapište tady: http://fashionsite.blog.cz/1202/do-you-wanna-be-affiliates (stačí když vyplníte jméno+blog)- berte to jako nějaké druhé kolo kontroly :D Doufám, že se zapíše alespoň většina affs zpátky :) Nevezmu zpátky všechny, ale ti co obíhají, se vlastně nemají čeho bát. Doufám, že této možnosti využijete... Nechci o vás přijít. (Pokud se zapíšete a já vás vezmu zpět, tak vám napíšu co nejrychleji to půjde). Tak snad se zapíšete zpátky ♥

DELENA FANCLUB

12. května 2012 v 15:10 | By FS // Helen

Ahoj :)
Jsi fanouškem Damona a Eleny? Chtěl/a bys, aby to byl zrovna tento pár? Pokud ano, tak se vyjádři a přihlaš se do fanclubu tady na blogu!

1) Nick
2) Blog
3) Proč Delena?
4) Dáš si na blog ikonku?

Symbol toho fanclubu je tato ikonka.
Pokud si ji dáš na blog, budeš v seznamu fanoušků, napsaná i s odkazem.
A prosím, aby byla FUNKČNÍ!

Kontrola SB

9. května 2012 v 16:40 | By FS // Helen
Ahoj.
Vím, že podobný článek tady byl docela nedávno, ale polovina mých SB ke mně nechodí. Dobře, přeháním. Vážně mě navštěvujete, tedy alespoň ta většina. Ale ta menšina z vás, která mě nenavštěvuje, no prostě se jí chci zbavit.

Nabrala jsem nějaké nové SBčka, takže vás mám teď docela dost a doufám, že se do této kontroly zapíše opravdu jen ten, kdo obíhá pravidelně a ne ten, kdo bude mít štěstí a zrovna příjde v čase, kdy bude kontrola probíhat.

Pozastavené blogy samozřejmě omluvím. A neaktivní? To nevím, to si ještě nechám projít hlavou.

Zapíšeš se do kontroly, ale i přesto už nebudeme dál SB? Ano, i to se může stát. Vím, že v tom případě ani kontrolu dělat nemusím. Vlastně to sem píšu kvůli 2 SBčkům, o kterých už delší dobu pochybuju, protože ke mně moc nechodí. Vy ostatní se nemáte čeho bát a už vůbec ne toho, že bych vás smazala i přes zapsání. Navíc jedno je i dost nekativní, jednou na blogu je a obíhá, jednou není a neobíhá. Ta proč bych já měla obíhat celou dobu?

Prosím, abyste si ještě jednou přečetli, co vyžaduji po elite, top a regular SB a podle toho zvážili, zda jste s zařazením, které je teď spokojení, nebo ne, chtěli byste se posunout výš či níž.

SS
-> náš blog navštěvují minimálně 5x týdně
-> okomentují víc článků
-> kvalitní blog a články
-> HQ layout
-> denní návštěvnost min. 40 lidí (může se najít vyjímka)
-> vybírame samy!

Elite affiliates
-> náš blog navštěvují minimálně 4x týdně
-> okomentují několik článků
-> kvalitní blog a články
-> podporují nás, zapojují se do soutěží
-> denní návštěvnost min. 35 lidí

Top affiliates
-> náš blog navštěvují minimálně 3x týdně
-> okomentují několik článků
-> podporují nás, zapojují se do soutěží
-> denní návštěvnost min. 20 lidí

Regular affiliates
-> náš blog navštěvují minimálně 2x týdně
-> okomentují alespoň 3 články

Kontrola bude trvat týden. Je neohlášená, zatím nemám v úmyslu o ní nikomu psát. Ty, kteří se nezapíšou, nejspíš smažu. Pokud to tedy nebude někdo, koho mám vážně ráda, nebo SS :D

Pokud chceš být i nadále SB, do komentářů napiš:
-> Nick
-> Jsi spokojená se zařazením? (pokud nevíš, v jaké skupině jsi, podívej se tady)
-> Vadí ti, že blog změnil zaměření na TVD? Co bylo podle tebe lepší?

Chceš být naším novým SBčkem?
Předem říkám, že moc nesřátelujeme, ale můžeš to zkusit. Napiš nám tady.

Děkuji všem, co se zapíšou :)

Hodnocení FS od Domush

5. května 2012 v 11:22 | By FS // Helen
Ahoj :)
Musím uklízet, takže se nebudu moc rozepisovat, jenom přidávám hodnocení našeho blogu od Domush :) Díky moc, vážíme si toho .)

1. První dojem - 10/10 bodů
Tak na první pohled na mě blog působí moc hezky :) Vše vypadá upraveně :) Moc se mi to líbí :)

2. Design - 10/10 bodů
Pěkná barevná kombinace, všechno ladí, nebije to do očí :) Nemám co vytknout :)

Menší roztřídění SBček

23. dubna 2012 v 16:20 | By FS // Helen
Ano... Roztřídění tady bylo nedávno. Jenže jsme opět spřátelily s dalšími stránkami a v menu mám SBčka, které bych chtěla přeřadit, nebo možná i smazat :(

Nebudu opakovat to, co jsem psala nedávno, prostě jenom napíšu, u jakého SBčka dojde k změně, s ostatními nemám problém...

BESTSELENAGOMEZ.blog.cz
Ty jsi sister, ale moc nás v poslední době nenavštěvuješ a tvůj blog je neaktivní. Známe se už nějakou dobu a vždycky jsem tě měla ráda, ale kvůli tvé neaktivitě si tě přeřadím do elite. Není to žádný velký skok, snad tě nebudu muset přesouvat do top :( Pokud opět začneš přidávat, napiš mi a my si tě znovu přeřadíme :)

DEBBYRYAN.blog.cz
Tebe jsem měla v elite, ale přeřadím si tě do sister :) Jsi jedno z mých nejoblíbenějších SBček, jsi dokonalá holka :) Prostě nemám co dodat :))

TAYSWIFT.cz
U tebe nevím, jestli si tě mám přeřadit do top nebo do regular... Takže mi prosím do komentářů napiš, kolikrát týdně budeš obíhat, abych se podle toho rozhodla, případně můžeš dopsat, která ze skupin bys chtěla být.

NEXT-BLOG.blog.cz
Nad tebou jsem přemýšlela hodně dlouho, ale tvůj blog není aktualizovaný zas tak často a skoro vůbec už neobíháš. Vlastně jsem uvažovala, že tě přeřadím do regular, ale asi to nemá cenu. Z tvého blogu se stal deníčkovský blog a to já moc ani nevím, co k tomu napsat. Vždycky dlouho přemýšlím o tom, co napíšu do komentáře, nemám k tvým článkům co říct. Je mi líto a neber si to osobně, ale máme teď hodně SBček a já potřebuji mějak jejich délku skrátit. Promiň, ale jsi vyřazena z naších SBček. Ale vážně to není nic proti tobě... Mám tě ráda, byla jsi jedna z naších prvních SBček...

OXOX-ASHLEY.blog.cz
Psala jsi, že pozastavuješ a já to chápu, takže tě z top přeřadím do regular...

NDOBREV-4FAN.blog.cz
Tak tady moc nevím :( Problém je v tom, že moc neobíháš. Blog aktualizuješ, ale to obíhání. Nevím, jestli tě mám v top ještě nechat, nebo tě přeřadit do regular... Nejspíš to nechám na tobě, stejně jako tayswift mi do komentářů napiš, kolikrát týdně obíháš a čemu bys dávala přednost - top nebo regular...

FASHION-IS-MY-LIVE.blog.cz
Jsi další taková, která vůbec neobíhá. Taky jsem o tobě dlouho přemýšlela, ale ani mi tvůj blog nepřirostl nějak k srdci. Kdysi jsem tě měla i v elite a obíhala jsi, ale teď na blog moc nechodíš, když už zajdeš, tak neobíháš... Promiň, ale jsi vyřazena z naších affs.

Zbytku, který tady nebyl, moc děkuji za to, že k nám chodí, nemáme k vám co říct a vše zůstává tak, jako předtím :)
Seznam zaktualizuji po hraní, teď budu muset už jít.

Chcete k tomu něco říct?
Myslíte si, že bych vás už měla přesunout někam jinam? Nebo že jsem vás přesunula nebo smazala a vy s tím nesouhlasíte? Klidně do mě :)

Otázky do videoodpovědi :)

10. dubna 2012 v 13:39 | By FS // Helen


Áno, ano, ano :) Už to přišlo i k nám :) Říkala jsem si, že si to necháme na později, až se blog pořádně rozjede, ale co můžeš udělat dnes, to neodkládej na zítra :D

Ptejte se nás na cokoliv :) Nezaručuji, že odpovíme, ale nejspíš jo :D Stejně skoro nikdo vlastně nechce vědět odpověď :) Otázek pište kolik chcete, klidně i 10 :)

Do komentáře taky napište, zda je to otázka pro mě (Helen), nebo pro Aju :)

Jo a je možné, že se nám nepodaří sehnat foťák, máti mě na ten náš nenechá šáhnout, takže v horším případě budou odpovědi formou článku :)

Fashion fanclub

4. dubna 2012 v 9:49 | Posted by FS
Dlouho, dlouho jsem přemýšlela, co nového bych mohla přidat. V minulém článku jste si mohli všimnout, že jsem se rozhodla, že začnu přidávat POTM, ale chtělo by to ještě něco. Tím něčím bude fanclub.

Nemusíte být přímo módní šílenci, kteří si hodinami vybírají outfity. Stačí, když vám budou vadit ponožky v sandálech :D Nevím, jak vás do tohoto fanclubu nalákat, ale snad se alespoň někdo přihlásí. Jak už jsem řekla, nemusíte být totální módní šílenci (ale samozřejmě můžete být :D). Nebo se taky přihlašte, pokud máte rádi tuto stránku.


Přihláška do fanclubu:
->Nick
->Blog
->Dáš si na blog ikonku tohoto fanclubu?
->Na závěr se podívej na stránku Fashion-Outfits, jestli to není něco pro tebe :D

Dej si na blog tuto ikonku: (pokud si ji na blog nedáš, budeš v seznamu bez odkazu)

Děkuju všem, co se přihlásí :)

Fans:
Minie*****
Per-quiee
Vassilese

Galerie outfitů

3. dubna 2012 v 18:09 | By FS // Helen
Ahoj :)

Vzpomínáte, jak jsem psala článek, který se jemnoval Network? Beztak ne, ale psala jsem ho :D Psala jsem tam o tom, že bych chtěla založit blog, na kterém byste mohli přidávat svoje outfity, byla by to taková galerie outfitů. Psali jste mi, že je to docela dobrý nápad, takže jsem se rozhodla, že to zrealizuju.Nedávno jsem založila blog, který je pod adresou Fashion-Outfits, takže jsem s názvem docela spokojená, docela to sedí. Design jsem se ale rozhodla, že udělám až teď. Dneska jsem dopiplala popisky a klikačku a přidala jsem konečně registrační článek, kde se taky dovíte, co a jak.Ten článek naleznete tady.Byla bych moc a moc ráda, kdyby ste se zapojili, hlavně teda SBčka, na vás spolehám. Doufám, že se to rozjede :)

Vyhodnocení kontroly SB

2. dubna 2012 v 14:31 | By FS // Helen
Začnu tím, že odzastavuji :) Takže hned teď oběhnu SBčka, protože potom mám focení, tak abych to stihla.

Trochu mě mrzí, že se někteří nezapsali, ale rozhodla jsem se, že mazat je nebudu, jenom je prostě hodím rovnou do regular. Vyjímkou je pouze adminka blogu tayswift, jelikož je nová a domluvily jsme se na elite, i když ona si mě ještě pořád nepřidala :D Ale to bylo jen okrajově, kdyby to někoho zajímalo...

ELITE AFFILIATES
-náš blog navštěvuj min. 4x týdně
-komentuj víc než jeden článek
-přihlašuj se pokud možno do mých soutěží

Zapsali se:
Karney
Dassie
Roxanne
hannah-montana-twilight
tayswift

TOP AFFILIATES
-náš blog navštěvuj min. 3x týdně
-okomenuj víc než jeden článek

Zapsali se:
Mrs. Storm (končí s blogem)
Per-quiee
Bailey*
Catherine
*[S]miley-
Sabča

REGULAR AFFILIATES
-náš blog navštěvuj min. 2x týdně
-zanech komentář

Zapsali se:
*Vany

SISTER SITE (vybírám já)
-mojí oblíbenci, určuji sama!
-na můj blog by měli chodit min. 5x týdně
-prostě rodinné stránky, měli bychom si vzájemně pomáhat :)

Vybrala jsem si
Rosie (takže žádná změna :D jsem ráda, že ses zapsala)

Nezapsali se do kontroly (automaticky regular affiliates)
Caroline
Nicky
the-crayon (přestěhovala se)

Na závěr článku bych chtěla uvést, že rozdělení brzy přidám i do menu, ale trochu mi blbne blog, pořád mě to odhlašuje, tak snad se mi to podaří. Děkuju všem, co se zapsali :)

Hledám spolumajitele na grafický blog

31. března 2012 v 14:40 | By FS // Helen
Ahoj!
Vím, že je pozastaveno, to neruším, jenom se mi podařilo přidat článek, který se týká spoluadminství na mém druhém blogu, který je o grafice. Jde o to, že sama to nezvládám, mám problém tady s tím, ale grafika mi chybí a nechci, aby to tam zbytečně stálo.
Myslím, že adresa je docela dobrá, nemá cenu zakládat něco nového, ale blog bych samozřejmě promazala, kdyby se spoluadmin/ka našla.
Byla bych moc ráda, kdyby se někdo přihlásil, ale jaksi to nečekám, jelikož toho má každý hodně, ale byla bych moc ráda, kdyby se mi blog rozjet podařilo. Pokud budu sama, blog nejspíš zruším, ale pokud by se našla alespoň jedna dobrá duše, nejspíš bychom pokračovali :)
Mám strach, že se nikdo nepřihlásí, ale co už :( Nějak to dopadne a já doufám, že to dopadne dobře...
Více najdete tady.
Kdyby se někdo divil, co dělám na notebooku, matinka mi dovolila :) Začala jsem klasicky: Dneska byl moc dobrý oběd a sluší ti to a tak a nějak se mi to povedlo dotáhnout na notebook :) Ale nic víc ode mě nečekejte, ne dneska :( Blog je bohužel pořád pozastavený, ale v pondělí tu jsem :)

Free week alias pozastavujeme...

26. března 2012 v 14:28 | Posted by FS
Zdravíme.
Je nám líto, ale musíme tento týden pozastavit. Důvod? Aja odjíždí pryč (do Varšavy) a vrací se až za týden v pondělí, Helen se "lehce" nepohodla s rodiči a nemůže do konce týdne na počítač. WiFi v mobilu je sice dobrá věcička, ale to by musela jít k sousedům (hotel), kde mají otevřenou síť. A to nejspíše udělá, ale nic neslibuje.

SBčkům jsme napsaly, že pozasatvujeme, byl to sice kometnář kopírovaný, za co se strašně omlouváme, ale nemáme čas a chtěly jsme vám to dát alespoň nějak vědět. Nezapomeňte na kontrolu SB (odkaz ve volitelném horním boxe)! Nejspíš vás v průběhu týdne oběhneme, ale nic nemůžeme slíbit :(

Jinak vám přejem fajn týden a snad si nás nikdo nesmaže.

FashionSite.blog.cz

Please, vote for us...

23. března 2012 v 16:39 | By FS // Helen
Ahoj!
Tento článek zkrátím, abyste si ho přečetli :) Potřebovala bych hlasy do soutěže u mého SBčka Sabči. Přihlásila jsem se do jarní soutěže :)

Prosím o hlasy pro Helen tady.
Oplácím! Pod článek napište, který to byl hlas a kde mám hlasnout já vám :)

Kontrola SB + zápis nových

20. března 2012 v 18:20 | By FS // Helen
Ahoj.
Je to tak, i když jsem začala spřátelovat docela nedávno, chtěla bych si udělat zápis SBček, abych si vás rozdělila do skupin- Je to proto, protože každý z vás má jiná pravidla, někomu stačí obíhat jen 1 týdně, jiným 4x týdně, takže abych si v tom udělala pořádek :) Není to podle toho, koho mám nebo nemám radši.
Tak či tak, ten, kdo se nezapíše, bude bohužel smazán z mých SBček, takže snad se všichni zapíší :)

Pokud se chceš stát novým affs této stránky, napiš tady.

Skupina ELITE
-náš blog navštěvuj min. 4x týdně
-komentuj víc než jeden článek
-přihlašuj se pokud možno do mých soutěží (samozřejmě pochopím, že do některých se ti nechce, ale čekala bych nějakou úpodporu)

Skupina TOP
-náš blog navštěvuj min. 3x týdně
-okomenuj víc než jeden článek

Skupina REGULAR
-náš blog navštěvuj min. 2x týdně
-zanech komentář

SISTER SITE
-mojí oblíbenci, určuji sama!
-na můj blog by měli chodit min. 5x týdně
-prostě rodinné stránky, měli bychom si vzájemně pomáhat :)

Pro všechny skupiny SB platí, že se nemají navážet do našeho blogu, nepsat komentáře typu obíhám, návštěva, zkopírované komentáře pro všechny affs a další věci, co všem vadí :)

TO STEJNÉ PLATÍ PRO NÁS! Pokud se zapíšeš do elite, i my tě navštívíme nejméně 4x týdně, pokud do top 3x týdně a pokud do regular 2x týdně.

Pokud chceš být i nadále naším affs, tak do komentářů napiš:
-Nick
-Web
-Do které skupiny chceš patřit (povinně! "zařaď ty" neberu!)

Kontrola potrvá do 31.3., ale může skončit i rychleji, pokud se zapíší všechny naše SBčka. Na blog o kontrole nikomu nepíšeme!!!

Pokud chceš spřátelit, zapiš se tady!

Věřím, že nikoho mazat nebudu muset :)
 
 

Reklama

Thank you ↓
forums.ffshrine.org, vampirediaries.pl, nina-doprev.ru, the-vampirediaries.cz, theiansomerhalder.com, vampiresite.net, vampire-diaries.tym.cz, iansomerhalderfans.com, theninadobrev.com, paul-wesley.org, candice-accola.com, candice-accola.net, katerinagraham.org, paul-wesley.net, n-dobrev.net and others...

WE'RE FAN OF ↓

Zapsala jsem se u tebe do fanclubu, ale nemám tady ikonku? Napiš mi do komentářů! Smazal se mi vol. dol. box a všechny fancluby si nepamatuji :)
© Copyright by Helen and Aja
© 2012